5000 TL Oyun Sistemi Toplama

@Jira Bir şey soracağım sizin sisteminize işlemci soğutucu gerekmiyor mu? Bir de sistemi nereden alacağım konusunda kararsızım açıkçası.. Sinerji güzel gözüküyor fakat internet alışverişine karşıyım. Türkiyede de Vatan Bilgisayar dışında çok bir yer yok. Oranın fiyatları nasıl? Sinerji dışında güvenilir ve ucuz bir internet sitesi biliyor musunuz? (Teknobiyotik filan duydum orada daha pahalı oldu nasılsa.)

Bir şey soracağım sizin sisteminize işlemci soğutucu gerekmiyor mu? Bir de sistemi nereden alacağım konusunda kararsızım açıkçası.. Sinerji güzel gözüküyor fakat internet alışverişine karşıyım. Türkiyede de Vatan Bilgisayar dışında çok bir yer yok. Oranın fiyatları nasıl? Sinerji dışında güvenilir ve ucuz bir internet sitesi biliyor musunuz? (Teknobiyotik filan duydum orada daha pahalı oldu nasılsa.)
Hayır. Benim işlemcime ek bir soğutucu gerekmiyor. Sinerji vatana göre ucuzdur ve gayet güvenilirdir. Çoğu kişi ben dahil alışveriş yapmış ve memnun kalmıştır. Yinede tercih sizin ama güvenebilirsiniz.

Hayır. Benim işlemcime ek bir soğutucu gerekmiyor. Sinerji vatana göre ucuzdur ve gayet güvenilirdir. Çoğu kişi ben dahil alışveriş yapmış ve memnun kalmıştır. Yinede tercih sizin ama güvenebilirsiniz.

Teşekkür ederim. Bu arada 5200 Rpm mi yoksa 7200 Rpm mi almalıyım hard diski?

@Jira Merhabalar, bir kaç kişi Kaby Lake işlemcileri bekleyin demişti, sanırım piyasaya çıktılar. Sizin sisteminizi toplamaya karar vermiştim, i5-6500 yerine i5-7500 almalı mıyım? (Fiyat farkı yok gibi?)

@Jira Merhabalar, bir kaç kişi Kaby Lake işlemcileri bekleyin demişti, sanırım piyasaya çıktılar. Sizin sisteminizi toplamaya karar vermiştim, i5-6500 yerine i5-7500 almalı mıyım? (Fiyat farkı yok gibi?)
Ne kadar fiyat farkı var ? Eğer 20-30 TL ise İ5 7500 daha mantıklı olur tabi ama çoğu yerde en az 100 TL daha pahalı koymuşlar. Yeni çıkmasının da etkisi var tabi.

İntel İ5 6500/ MSİ H170 Gaming M3/ Kingston Hyperx DDR4 2133Mhz (8x2)/ MSİ GTX 1060 X 6G/ WD Blue 1TB/ Samsung 850 EVO 250Gb/ Zalman Z3 plus/ AE-KCAS 600w 80+/ Asus VN247H

Jira adlı arkadaşın sistemi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı