5000 TL oyuncu laptop'u önerisi

acemi virtüöz

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Yakın zamanda oyuncu laptopu almayı planlıyorum. Bütçem en fazla 5000 TL. Bu laptopta en az NVIDIA GTX 1650 olsun istiyorum. Kendim araştırdım HP Pavilion'un 15 serisi olabilir gibi. HP Pavilion'un eski problemleri hala devam ediyor mu acaba?
Bir de karne tatilini bekleyeyim mi sizce, güzel indirimler olur mu?

Öncelikle merhabalar. Yakın zamanda oyuncu laptopu almayı planlıyorum. Bütçem en fazla 5000 TL. Bu laptopta en az NVIDIA GTX 1650 olsun istiyorum. Kendim araştırdım HP Pavilion'un 15 serisi olabilir gibi. HP Pavilion'un eski problemleri hala devam ediyor mu acaba?
Daha iyisi varsa bilmiyorum bunu bulabildim.

Son düzenleme:
Bütçeni biraz arttırabilirsen şu sistemi öneririm. İçinde Asus Rog strix 1660 Tİ var 3 fanlı. i5 9400F ile FPS farkı büyük olur. Ayrıca içinde 500 GB SSD var. RGB kasa ve 650 W 80+ PSU flan çok güzel bir sistem.

Bütçeni biraz arttırabilirsen şu sistemi öneririm. İçinde Asus Rog strix 1660 Tİ var 3 fanlı. i5 9400F ile FPS farkı büyük olur. Ayrıca içinde 500 GB SSD var. RGB kasa ve 650 W 80+ PSU flan çok güzel bir sistem.
Arkadaş laptop diyor zaten kasa olsa ben bırakmam Amd ryzen aldırırım i5 9400f çöp bir işlemci

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı