5000 TL PSU tavsiyesi

PCIE 5.0 değil. 12VHPWR çıkışı mevcut değil.
Peki attığınız msi model uzun ömürlü olur mu? İleride yükseltme yapmak istemiyorum.
PCIE 5.0 değil. 12VHPWR çıkışı mevcut değil.
İncelemede PCIE 5 olarak söylüyor Volkan Oyun Kuvvetleri. Yanlış mı bilgilendirmiş?

İlerde RTX 4090 bile taksanız yeterli olur.

Bu arada azıcık aşabiliyorsanız PX850G daha iyi bir tercih olur. Daha kaliteli ve performanslı bir ürün çünkü.
Peki hocam attığınız msi modeli almam daha iyi olur sizce yoksa PX850G mi?

Peki hocam attığınız msi modeli almam daha iyi olur sizce yoksa PX850G mi?

PX850G. Zaten attığınız Gigabyte modelinden de daha iyi. O modelin performansı biraz hayal kırıklığı.

İncelemede PCIE 5 olarak söylüyor Volkan Oyun Kuvvetleri. Yanlış mı bilgilendirmiş?

Yani sitedeki fotoğraflarda üzerinde 12VHPWR bağlantısı yok. Sitesine bakıyorum yine yok. Bir karışıklık oldu herhalde ki her halükarda önermem zaten o modeli PX850G varken.

PX850G. Zaten attığınız Gigabyte modelinden de daha iyi. O modelin performansı biraz hayal kırıklığı.

Yani sitedeki fotoğraflarda üzerinde 12VHPWR bağlantısı yok. Sitesine bakıyorum yine yok. Bir karışıklık oldu herhalde ki her halükarda önermem zaten o modeli PX850G varken.
Çok sağolun hocam. Dediğiniz PX850G modelini satın alıcam.

@Alp Ayan A-GL ile A-G arasındaki farka dair net bir şey söyleyebilmek pek mümkün değil, henüz A-GL hakkında geniş bilgi edinebileceğim bir kaynak bulamadim.

ATX 3.0 geçici yanıt testlerinin (ki ATX 3.0 hadisesinin getirdiği ana değişikliklerden biri) bir kısmında başarısız bir model. Bir de iç yapı olarak, konu içindeki diger modeller biraz daha önde.

@Oreki'nin de belirttiği, PX850G modeli bütçe zorlayıp alınabiliyorsa en iyi tercih olur.

ATX 3.0 geçici yanıt testlerinin (ki ATX 3.0 hadisesinin getirdiği ana değişikliklerden biri) bir kısmında başarısız bir model. Bir de iç yapı olarak, konu içindeki diger model biraz daha önde.

O model hangisi tam olarak? Cidden PCIE 5.0 mı? Bulamadım ben bir türlü...

O model hangisi tam olarak? Cidden PCIE 5.0 mı? Bulamadım ben bir türlü...

İncehesap'taki resimlerde 12VHPWR yok lakin bilgi kismında PCI-e 5.0 desteği var diye yazınca şu model diye düşündüm.

PG5 mevzusu, PCI-e Gen 5 olmalı. Paylaşılan soket fotoğrafları ise P1000GM gibi. İlginç.

@Alp Ayan A-GL ile A-G arasındaki farka dair net bir şey söyleyebilmek pek mümkün değil, henüz A-GL hakkında geniş bilgi edinebileceğim bir kaynak bulamadim.

ATX 3.0 geçici yanıt testlerinin (ki ATX 3.0 hadisesinin getirdiği ana değişikliklerden biri) bir kısmında başarısız bir model. Bir de iç yapı olarak, konu içindeki diger modeller biraz daha önde.

@Oreki'nin de belirttiği, PX850G modeli bütçe zorlayıp alınabiliyorsa en iyi tercih olur.
Yanıtınız için teşekkür ederim. PX850G modelini alıcam.

Geri
Yukarı