5000 TL sistem alacaklara öneri

Şu yükseltmeler yeterli olur:
Screenshot_2019-01-23-18-23-28-1.jpeg

Benim öyle bir iddiam olmadı farkındaysan, yükseltilmesi gereken bileşenleri yazdım oraya. 240 GB hafıza ile canavar toplasan kaç yazar? 8 GB RAM ise artık yeterli değil. Yükseltmelerle 5.8 bin TL'ye alınır bu sistem.

Benim öyle bir iddiam olmadı farkındaysan, yükseltilmesi gereken bileşenleri yazdım oraya. 240 GB hafıza ile canavar toplasan kaç yazar? 8 GB RAM ise artık yeterli değil. Yükseltmelerle 5.8 bin TL'ye alınır bu sistem.
Benim bütçem de bu civarlarda ama bu fiyata RTX 2060 ve R5 2600 gibi bir sistem de toplanabiliyor hangisi alınmalı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem bu fiyata normal sayılır. O ekran kartı zaten 2600 TL civarı. İntel yerine ama AMD Ryzen 2600 - 2600x olsa iyi olurdu.(benim tercihim) Anakartta bu sisteme yeteceğini düşünmüyorum. 2666 MHz destekliyor ama RAM 3000 MHz. Bence iyi toplanmış bir sistem değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı