5000 TL Sistem önerisi

Aslında üzerinde araştırma yaptığım sistemlerden biriydi bu sistem. Technopat'da sistem ile ilgili yazılar okurken kasanın iyi olmadığını ve malesef gaming.gen sitesinde de özelleştirme yapamadığımızı öğrendim. Tabi ne kadar doğru bilemiyorum. Tavsiyen için teşekkürler peki sen kasa hakkında ne düşünüyorsun? Ha birde bu ekran kartının ısındığını duyduğumu hatırlıyorum eğer yanlış hatırlıyorsam mazur gör.
Corsair iyi marka ama bu kasanın hava akışı pek iyi değil. Bu ekran kartının eski versiyonunun ısınma sorunu vardı. Dediklerine göre bu yenilenmiş modelmiş yani ısınma sorunu yok diyorlar.

Corsair iyi marka ama bu kasanın hava akışı pek iyi değil. Bu ekran kartının eski versiyonunun ısınma sorunu vardı. Dediklerine göre bu yenilenmiş modelmiş yani ısınma sorunu yok diyorlar.
Peki alsam pişman olur muyum bunu almak yerine önerdiğiniz sistemleri alsam daha mı iyi olur? Bir de elraen inventus hakkında ne düşünüyorsunuz bir kaç düzeltme ile alınabilir mi? Kusura bakma çok soru soruyorum ama insan bir şeye 5000tl vericek olunca dikkat ediyor. Dediğim gibi çok anlamıyorum ne alırsam beni üzmez ve uzun süre idare eder?

Peki alsam pişman olur muyum bunu almak yerine önerdiğiniz sistemleri alsam daha mı iyi olur? Bir de elraen inventus hakkında ne düşünüyorsunuz bir kaç düzeltme ile alınabilir mi? Kusura bakma çok soru soruyorum ama insan bir şeye 5000tl vericek olunca dikkat ediyor. Dediğim gibi çok anlamıyorum ne alırsam beni üzmez ve uzun süre idare eder?
Yani açıkçası ben 5000 TL bütçem olsa bu sistemi alabilirdim. Ama eğer acelem yoksa parçaları tek tek indirim yakaladıkça almak daha mantıklı olur. Bu sayede daha iyi sistem kurarsınız.

5122.19 TL.
WD Green almayın, düşük seviye.
BX500 sorunlu.
1650 Super'e 1900 TL verilmez. 1700 TL eder en fazla.
SPEC-05'in soğutması kötü.
PSU VS550 ile değişebilir, indirimde olduğunu unuttum. Sistemin fiyatı 50 TL düşer bu şekilde.

Son düzenleme:
Adata AX4U320038G16A-SR30 8 GB DDR4 3200 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri X2

5264TL. 250TL daha arttırırsanız bunu öneririm.

Not: Kasa hava alıyor önü tamamen mesh.

5122.19 TL.
BX500 sorunlu.
Teşekkürler öneri için
Adata AX4U320038G16A-SR30 8 GB DDR4 3200 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri X2

5264TL. 250TL daha arttırırsanız bunu öneririm.

Not: Kasa hava alıyor önü tamamen mesh.
Teşekkür ederim önerin için

5122.19 TL.
BX500 sorunlu.

1660S yapılması için parça kısılmış. RAM 8 GB, SSD 240GB yapılmış. Ayrıca Kasa'nın linkinde 52TL kargo bedeli var. Ama iyi sistem olmuş gibi.

Ben kaliteli parçalar koymaya çalıştım 1650S koyabildim.

SDD'yi: Kingston HyperX Fury yap
Güç Kaynağını: 600W yap
+100 TL daha bütçen varsa kasayı: Dark Diamond Pro Mesh yap

5125 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı