5000 TL sistem önerisi

Bütçe
4000-5000 TL

Emirrkoo

Picopat
Daha fazla  
Haziran temmuz ayları gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum. APU'ya da normal bir sistem fark etmez. LoL orta ayarlarda 100-200 FPS arasi veren (bu fiyata pek mümkün mü bilmiyorum) CS:GO'da da aynı şekilde bir sistem öneriniz var mıdır? Bütçeyi birazcık aşabilirsiniz. Bazı parçaları 2. el de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haziran temmuz ayları gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum. APU'ya da normal bir sistem fark etmez. LoL orta ayarlarda 100-200 FPS arasi veren (bu fiyata pek mümkün mü bilmiyorum) CS:GO'da da aynı şekilde bir sistem öneriniz var mıdır? Bütçeyi birazcık aşabilirsiniz. Bazı parçaları 2. el de alabilirim.
Alacağınız zaman konuyu açsanız daha iyi olur, çünkü stoklar vs. anlarsınız işte.

Alacağınız zaman konuyu açsanız daha iyi olur, çünkü stoklar vs. anlarsınız işte.
Zaten bitti sayılır haziran başı ya da mayıs sonu sistemi anca bulurum diye dedim.
5000 TL'ye kazık yememek mümkün değil maalesef size 6K ya bir sistem önerebilirim.
:( aslında apuya kafam daha yatkın aşırı performans vermese de götürüyor yine de. Ya da indirimleri bekleyerek daha ucuza daha iyi bir sistem getirmek lazım. (Eğer stok varsa)

Leo 3T-10 GameGaraj, ekran kartını RX560 yap, RAM’i x2 yap, bütçeni 300-400 arası aşar ancak çok fazla seçenek yokmuş gibi duruyor. Eğer APU almak istiyorsan R5 3400G, Ballistix 2x8 RAM, FSP Hydro K 550W, B450 ve Patriot Burst 240GB SSD sistem toplayabilirsin ortalama 4.500 civarı tutuyor.

edit: Performax Xenom ya da MSI MAG FORGE kasa tercih edilebilir.

Leo 3T-10 GameGaraj, ekran kartını RX560 yap, RAM’i x2 yap, bütçeni 300-400 arası aşar ancak çok fazla seçenek yokmuş gibi duruyor. Eğer APU almak istiyorsan R5 3400G, Ballistix 2x8 RAM, FSP Hydro K 550W, B450 ve Patriot Burst 240GB SSD sistem toplayabilirsin ortalama 4.500 civarı tutuyor.

edit: Performax Xenom ya da MSI MAG FORGE kasa tercih edilebilir.
Önerini değerlendireceğim ayrıca Pollux 3APU | Game Garaj şu attığım linkteki apuya biraz daha yüksek bir işlemci takıp rx 550 4 gb 128 bit takmak ne kadar mantıklı olur?

Geri
Yukarı