5000 TL sistem önerisi

Bütçe
4000-5000 TL
Önerini değerlendireceğim ayrıca Pollux 3APU | Game Garaj şu attığım linkteki apuya biraz daha yüksek bir işlemci takıp rx 550 4 gb 128 bit takmak ne kadar mantıklı olur?
Mantıksız, YouTube testlerinde gözlemleyebilirsin, Vega 11 RX550’den daha performanslı, aynı seviyede olan dahili grafik birimi varken boşuna masraf olur.

Bende aşırı anlayan biri değilim fakat aklımda Teknobiyotik a2.5 var ve PS4 satılır satılmaz alacağım gibi duruyor kararsızım açıkçası.

Mantıksız, YouTube testlerinde gözlemleyebilirsin, Vega 11 RX550’den daha performanslı, aynı seviyede olan dahili grafik birimi varken boşuna
Mantıksız, YouTube testlerinde gözlemleyebilirsin, Vega 11 RX550’den daha performanslı, aynı seviyede olan dahili grafik birimi varken boşuna masraf olur.
Evet dediğinizi şimdi anladım. Bu işlerle uğraşmaya başlayalı çok olmadı o yüzden. Son olarak birşey sormak isterim. 3500 4000 tl apu sistem yerine teknobiyotikde fiyatlar daha düşük olduğu için aynı paraya daha iyi sistem toplayabilirim diye düşündüm. Teknobiyotik güvenilir ama küstah diyorlar. Güvenilir midir teknobiyotik?

Teknobiyotik, satış konusunda güvenilir olabilir belki ancak, müşteri hizmetleri, kullanılan parçaların kalitesi ve kronik sorunlu SSD'ler vb. bir sürü örnekle karşımıza olumsuz şekilde çıkabiliyorlar. Tavsiye etmiyorum, gerekirse paranızı biriktirip elinize toplamaya yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı