5000 TL sistem önerisi

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Annem bel fıtığı ameliyatı olduğu için işe gidemiyordu, yatalaktı. Ağustos'un 1'inde başlayacak işe. Bütçem muhtemelen 3K ila 5K arasında.
Dizüstüler daha ucuz olduğu için dizüstü almayı düşünüyorum sizce ne alsam ve örnek atabilir misiniz? Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 60 FPS rahat oynamak istiyorum.
Diğer oyunları da aynı şekilde Apex vb.

Annem bel fıtığı ameliyatı olduğu için işe gidemiyordu, yatalaktı. Ağustos'un 1'inde başlayacak işe. Bütçem muhtemelen 3K ila 5K arasında.
Dizüstüler daha ucuz olduğu için dizüstü almayı düşünüyorum sizce ne alsam ve örnek atabilir misiniz? Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 60 FPS rahat oynamak istiyorum.

Bu bütçeye diz üstü alma çünkü oyun oynatmaz DC gelirsen uzun uzun 2. el 0 karışık toplarız DC: EMİNİN BİDENESİ#2028

Hocam öncelikle geçmiş olsun, ben 5000 TL bütçeyle R6 60 FPS rahat oynatacak dizüstü bilgisayar olduğunu zannetmiyorum. Tavsiyem bütçe yükseltmeye çalışın yükseltemem diyorsanız masaüstü bilgisayarlar dizüstüne göre daha iyi performans sunarlar masaüstü bakın. Türkiye simülasyonunda iyi şanslar!

Hocam ağustosta toplayacaksanız o zaman konu açın.
Fiyatlar çok oynuyor.

Ne kadar link atabilir misiniz ve taksit seçeneğide olsun lütfen.

Hocam fiyatı artmış 5000TL idi bu sistem.
Artmasının sebebi sanırsam klavye mouse kamera adaptör vs eklemişler.

Geri
Yukarı