5000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
5000

Atakankurt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar bileşenlerinden çok fazla anlayan birisi değilim o yüzden araştırdım ve burayı buldum.
5000 TL'lik bir sistem toplamama yardımcı olur musunuz? (Mümkünse Intel işlemcili, harici ekran kartlı, monitör dahil olursa iyi olur.) Mühendislik programlarını giriş seviyesi kullanabileceğim bir sistem istiyorum. Ve bu sistemi güvenilir bir siteden önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: Üstüne çıkabilecek bütçe en fazla 50 TL :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar bileşenlerinden çok fazla anlayan birisi değilim o yüzden araştırdım ve burayı buldum.
5000 TL'lik bir sistem toplamama yardımcı olur musunuz? (mümkünse Intel işlemcili, harici ekran kartlı, monitör dahil olursa iyi olur.) Mühendislik programlarını giriş seviyesi kullanabileceğim bir sistem istiyorum. Ve bu sistemi güvenilir bir siteden önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: Üstüne çıkabilecek bütçe en fazla 50 TL :))

APU toplarsanız daha iyi olur hocam.

5000 tl'lik bir sistem toplamama yardımcı olur musunuz ? (mümkünse intel işlemcili, harici ekran kartlı, mönitör dahil olursa iyi olur) mühendislik programlarını giriş seviyesi kullanabileceğim bir sistem istiyorum. Ve bu sistemi güvenilir bir siteden önerirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: Üstüne çıkabilecek bütçe en fazla 50 tl :))

Oyun oynama gibi bir planın var mı hocam. Yoksa eğer APU sistem tavsiye edebilirim o fiyata.
Hocam oyun en fazla cs-go ayarında oyunlar oynarım. Apu sistem olmasa daha iyi olur. Ekran kartı çok iyi olmayabilir Gt1030 ve Rx 550 560 ayarı bir kart olabilir. Teşekkürler herkese.

Hocam teşekkür ediyorum öncelikle. Ama bu fiyat aşıyor beni ve monitör dahil değil.

Geri
Yukarı