5000 TL sistem tavsiyesi

Aynı fiyat bandında bence çok daha dengeli ve çok daha verimli bir sistem oldu. Bunu tercih edebilirsin.
Not: Ekran kartı zaten aynı fiyat civarında istersen Msi istersen EVGA alırsın.
Not 2: Sistemi sinerji'den topladım

Aynı zaman da eklediğim sistemde güzel bir sıvı soğutma olduğu için istersen ileri de OC' de yapabilirisn.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 253
Aynı fiyat bandında bence çok daha dengeli ve çok daha verimli bir sistem oldu. Bunu tercih edebilirsin.
Not: Ekran kartı zaten aynı fiyat civarında istersen Msi istersen EVGA alırsın.
Not 2: Sistemi sinerji'den topladım

Aynı zaman da eklediğim sistemde güzel bir sıvı soğutma olduğu için istersen ileri de OC' de yapabilirisn.
Tesekkurler yorumun icin. Monitore para kalmadi eger simdiki topladigin sistem diger sisteme gore daha iyiyse eski monitoru kullanirim.

Dengesiz bir sistem olmuş bence.
Tesekkurler acaba bu butceye bir sistem toplarmisin

Yani baktığımız da çok da farklı bir performans almazsın sonuçta işlemci ve ekran kartı aynı ama hem ssd hemde soğutma açısından benim sistemim daha başarılı. İnşallah sıkıntı olmazsa yakında bende şuan ki sistemimi satıp bu sistemi alıcam. Monitör olarak belki buna bakabilirsin fena durmuyor. Hem DP girişi de var.
Dell E2216H 21.5 5ms 1920x1080

Yani baktığımız da çok da farklı bir performans almazsın sonuçta işlemci ve ekran kartı aynı ama hem ssd hemde soğutma açısından benim sistemim daha başarılı. İnşallah sıkıntı olmazsa yakında bende şuan ki sistemimi satıp bu sistemi alıcam. Monitör olarak belki buna bakabilirsin fena durmuyor. Hem DP girişi de var.
Dell E2216H 21.5 5ms 1920x1080

Peki sinerjiden topladigimiz pc yi orda birlestiriyorlarmi ?

Rica ederim ne demek. Dediğim gibi bir sorun olmazsa bende yakında bu sistemi almayı düşünüyorum aklıma yatan güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum.

3 kişi de sistem dengesiz yazmış. Mesaj mı kasıyorsunuz anlamadım.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kusura bakma birdahaki sefere ne yazacağımızı sana sorarız. :)

Mesajın altına bırakmıştım fotoğrafı yüklenmemiş. Hala daha yükleyemiyorum, sunucularda bir sıkıntı var heralde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı