5000 TL sistem toplama

Bütçe
5000 TL

Bu PC ondan bence marka falan olarak daha iyi.
Bileşen markaları evet bilindik markalar, ancak anakart chipsetleri farklı senin verdiğin A320.

Sistem alınmaz. PSU sınırda, 12V kanalından 324W veriyor. Bu bütçe için çok çok düşük bir model zaten.
SSD sorunlu, okuma/yazma hızları düşebilir.
Kasanın pek iyi olduğunu düşünmüyorum.

Kısacası parçalar dandik, fiyatı o yüzden düşük.

Toplamak derken, kendiniz yapabilirsiniz. O kadar zor değil, videoları var. İzleye izleye yaparsınız.
2 tane.

5304.9 TL. Bütçeyi fazla aştıysa RAM'den bir tane alın. O zaman bütçeye uyuyor. 1660S koymak için depolamadan kıstım, depolama istiyorsanız RAM'den bir tane alın, depolamayı bununla değiştirin;
120 TL kadar aşması lazım bütçeyi.

Bu PC ondan bence marka falan olarak daha iyi.
Özelleştirme olsa çok çok iyi olurmuş. :(

Sistem alınmaz. PSU sınırda, 12V kanalından 324W veriyor. Bu bütçe için çok çok düşük bir model zaten.

Toplamak derken, kendiniz yapabilirsiniz. O kadar zor değil, videoları var. İzleye izleye yaparsınız.
2 tane.

5304.9 TL. Bütçeyi fazla aştıysa RAM'den bir tane alın. O zaman bütçeye uyuyor. 1660S koymak için depolamadan kıstım, depolama istiyorsanız RAM'den bir tane alın, depolamayı bununla değiştirin;
İşi bilenin topladığı bir başka oluyor, tebrik ederim hocam.

2 tane.

Sanırım yapamam. Yapsam bile kabloları çok karman çorman yaparım herhalde.

Sanırım yapamam. Yapsam bile kabloları çok karman çorman yaparım herhalde.
Yapmak sıkıntı değil, çok kolay emin ol. Topladıktan sonra startı verdiğinde aldığın haz, ahh dünyada daha iyi çok az şey var...
Güvendiğin çevre bilgisayarcılarda da toplatabilirsin bence.

Geri
Yukarı