5000 TL sistem toplama

Bütçe
5000 TL
Kasanın içinden sata kablosu çıkar mı ekstra hdd için?
Sistem alınmaz. PSU sınırda, 12V kanalından 324W veriyor. Bu bütçe için çok çok düşük bir model zaten.
SSD sorunlu, okuma/yazma hızları düşebilir.
Kasanın pek iyi olduğunu düşünmüyorum.

Kısacası parçalar dandik, fiyatı o yüzden düşük.

Toplamak derken, kendiniz yapabilirsiniz. O kadar zor değil, videoları var. İzleye izleye yaparsınız.
2 Tane.

5304.9 TL. Bütçeyi fazla aştıysa RAM'den bir tane alın. O zaman bütçeye uyuyor. 1660S koymak için depolamadan kıstım, depolama istiyorsanız RAM'den bir tane alın, depolamayı bununla değiştirin;
120 TL kadar aşması lazım bütçeyi.

Merhaba.

Sistem alınmaz. PSU sınırda, 12V kanalından 324W veriyor. Bu bütçe için çok çok düşük bir model zaten.
SSD sorunlu, okuma/yazma hızları düşebilir.
Kasanın pek iyi olduğunu düşünmüyorum.

Kısacası parçalar dandik, fiyatı o yüzden düşük.

Toplamak derken, kendiniz yapabilirsiniz. O kadar zor değil, videoları var. İzleye izleye yaparsınız.
2 Tane.

5304.9 TL. Bütçeyi fazla aştıysa RAM'den bir tane alın. O zaman bütçeye uyuyor. 1660S koymak için depolamadan kıstım, depolama istiyorsanız RAM'den bir tane alın, depolamayı bununla değiştirin;
120 TL kadar aşması lazım bütçeyi.

Merhabalar tekrardan, Ryzen 3 3100 yerine i3 10100 daha mı iyi olur sizce? Ve pek bir bilgim yok B450M yerine alabileceğim Intel uyumlu anakart hangisi olur?
Kasanın içinden sata kablosu çıkar mı ekstra hdd için?

Merhaba.

Merhabalar tekrardan, Ryzen 3 3100 yerine i3 10100 daha mı iyi olur sizce? Ve pek bir bilgim yok B450M yerine alabileceğim Intel uyumlu anakart hangisi olur?
Bütçem de 5500 oldu bu arada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı