5000 TL Sistem Toplama

Dopenian

Hectopat
5000 TL bütçem var ve bu bütçeye uygun RX 590 ekran kartlı bilgisayar toplamak istiyorum. Sizce 5000 TL bütçe ile RX 590 ekran kartlı bilgisayar toplanır mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem olarak bunu öneriyorum. İtopya'daki kasalar çok pahalı olduğu için kasayı başka bir siteden link atıyorum.
Buyurun. RX590 kartlar maalesef pahalı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-08-14 Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası ITOPYA.png
    Screenshot_2019-08-14 Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası ITOPYA.png
    50 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleme:
Kendi oluşturduğum en doğru sistem budur. 300 lira daha eklerseniz bu sistem uygundur sizin için.

aaa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi Oluşturduğum en doğru sistem budur. 300 Lira Daha Eklerseniz Bu Sistem Uygundur Sizin İçin.
2.nesil Ryzen işlemciye A320, 2666Mhz RAM ve üstelik tek kanal 8GB. Güvensiz marka bir kasa, 300W yetersiz bir güç kaynağı ve üstelik 80+ bile değil. Yapmayın lütfen...

Sorma dostum hem güldüm hemde uzuldum boyle anlamayan kişileri dinleyip buyuk bir hata yapiyorlar . Psu cort olucak iyi ihtimalle sadece psu gider. Hadi giderken anakart islemci ve diger bilesenleride beraberinde goturursen ne olacak ? Zaten bu sistem oyunu actigi zaman reset aticak guc yetersiz oldugu icin

Sorma dostum hem güldüm hemde uzuldum boyle anlamayan kişileri dinleyip buyuk bir hata yapiyorlar . Psu cort olucak iyi ihtimalle sadece psu gider. Hadi giderken anakart islemci ve diger bilesenleride beraberinde goturursen ne olacak ? Zaten bu sistem oyunu actigi zaman reset aticak guc yetersiz oldugu icin
Vatan bilgisayar sitesine girip sihirbazda en ucuz, uyumsuz parçaları seçip göndermiş.

Ben böyle bir sistem topladım:
Kasa + Güç Kaynağı:Cooler Master MasterBox Lite 5 80+ 600W Kırmızı Ledli Pencereli MidTower Kasa
İşlemci:AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz - 4.2GHz 19MB AM4 İşlemci
Anakart:MSI B450M PRO-M2 V2 AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3400 MHz (O.C.) USB 3.1
Ekran Kartı:Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition 8GB 256 Bit AMD Radeon Ekran Kartı
Ram:2 x XPG Spectrix D41 8GB 3000MHz DDR4 CL16 RGB Kırmızı Ram
SSD:ADATA Ultimate SU630 480GB 2.5" SSD 520/450 MB
HDD:Seagate Barracuda 1TB 7200RPM 64MB 3.5" HDD
Wireless Adaptör:ASUS USB-N14 Yüksek Çekim Çift Antenli Kablosuz USB Adaptör
Bu sistemin fiyatı 5000 TL.Sizce bu sistem fiyatına göre iyi mi?Şimdiden teşekkürler.

Size iki seçenek öneririm
5000 TL harcamana hiç gerek yok

Ben 2. Seçeneğin birkaç özelliğini değiştirerek satın aldım ama elime ulaşmadı bekliyorum 😂

Edit: şöyle bir ekleme yapabilirsin:
istersen SSD nın boyutunu yükseltebilir yada işlemciyi 3600 yapabilirsin 👍

Son düzenleme:
Size iki seçenek öneririm
5000 TL harcamana hiç gerek yok

Ben 2. Seçeneğin birkaç özelliğini değiştirerek satın aldım ama elime ulaşmadı bekliyorum 😂

Edit: şöyle bir ekleme yapabilirsin:
istersen SSD nın boyutunu yükseltebilir yada işlemciyi 3600 yapabilirsin 👍
2.seçenekte hangi parçaları değiştirdin acaba?Yazarsan çok sevinirim.Belki bende alırım.😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı