5000 TL Sistem Toplama

Başka bir sorum olacak.İncehesap sitesi sistemi monte ederek mi gönderiyor yoksa parça parça mı?

Hazır sistemlerde monte ederek gönderiyorlar. Ekran kartını monte etmiyorlar herhangi bir hasar görmemesi için kasanın üstünde bir resim bulunuyor ekran kartını nasıl takmanız gerektiğini gösteriyor
Ayrıca HDD ekleme olarak hazır sistem dışı parça alarak ekleme yapabilirsiniz mesaj bölümden de onlara sisteme eklemelerini iletebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben 5000 TL’ye GTX 1660 Ti’lı sistem toplayamadım.Topladığım sistem 6000 TL oldu.Sen 5000 TL ile GTX 1660 Ti’lı sistem toplayabildiysen özelliklerini buraya atarsan çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler.

Piyasada daha ucuzlarını bulabilirsin.

Son düzenleme:
Şimdi benim ne yapmam lazım.GTX 1660 Ti’lı sistem mi almam lazım yoksa RX 590 ekran kartlı bir sistem mi almam lazım.Ayrıca bu Wattman hatası RX 590 da sıklıkla görülüyor mu?Görülüyorsa sebebi nedir?

Bunu almalısın.
GTX1660TI, 16GB RAM, B450 çipset anakart, R5 2600X üstelik 4599Tl.
Şimdi benim ne yapmam lazım.GTX 1660 Ti’lı sistem mi almam lazım yoksa RX 590 ekran kartlı bir sistem mi almam lazım.Ayrıca bu Wattman hatası RX 590 da sıklıkla görülüyor mu?Görülüyorsa sebebi nedir?
1660Ti'ın performansı daha iyi.

Bu sistemi alın seçeneklerden işlemciyi R5 3600 yapın, 5091 lira ediyor R5 3600 ve RTX 2060 bu paraya en iyisi bu.

Edit: RAMİ'de 16 GB yapın 5300 gibi bi para yapıyor ama çok güzel bi sistem olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı