5000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000

558memoli

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bol Diplomalı Çok Bilmiş İşsizin Biri
Sorum başlıktaki gibi arkadaşlar 5K bütçeyi geçmeyen sıfır telefon alacağım.

Bir de taksitli alınacak yer ve cihaz önerirseniz sevinirim. Taksit sayısı 3-5 vs. olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kriterlerin neler?

Yani pil ömrü uzun olsun, çoğunlukla sosyal medya kullanılacak, kamera tatminkar olsa yeterli. Bir de dayanıklı olursa iyi olur (Telefonu çok düşürüyorum o yüzden 😌)

İPhone 6+ kullanıyorum fakat uygulama destekleri kesildiğinden yeni telefona geçeceğim.

Sorum başlıktaki gibi arkadaşlar 5K bütçeyi geçmeyen sıfır telefon alacağım.

Bir de taksitli alınacak yer ve cihaz önerirseniz sevinirim. Taksit sayısı 3-5 vs. olabilir.
Şu an kullandığınız telefon eğer iyi bir telefonsa yalpalayabilirsiniz hocam. Bütçenizdeki en iyi cihazlardan biri Galaxy M32'dir bir göz atabilirsiniz.

M32 ve Note 10s batarya olarak iyi cihazlar.

Cihazları inceleyeceğim teşekkürler.

Şu an kullandığınız telefon eğer iyi bir telefonsa yalpalayabilirsiniz hocam. Bütçenizdeki en iyi cihazlardan biri Galaxy M32'dir bir göz atabilirsiniz.

Hocam telefonum can çekişiyor kamera sensörü bozuldu şarj %10 altına düştüğünde kapanıyor. Artık değiştirmek zorundayım en son Android telefonum Huawei y9'du. Muhtemelen çabuk alışırım.

Son olarak bu telefonları taksitle alımı nasıl ve nereden yapabilirim? Nakit değil de 3- 5 taksitle almayı planlıyorum.

Hocam telefonum can çekişiyor kamera sensörü bozuldu şarj %10 altına düştüğünde kapanıyor. Artık değiştirmek zorundayım en son Android telefonum Huawei y9'du. Muhtemelen çabuk alışırım.

Son olarak bu telefonları taksitle alımı nasıl ve nereden yapabilirim? Nakit değil de 3- 5 taksitle almayı planlıyorum.
Hepsiburada, N11 gibi sitelerde alışveriş kredisi seçeneği var hocam onlardan yararlanabiliyorsunuz diye biliyorum.

O zaman M32 işinizi görür hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı