5000 TL ve altı laptop tavsiyesi

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Arkadaşlar 5000 TL altı laptop tavsilerinizi bekliyorum. Lütfen şu kadar daha koy Monster al demeyin. Gündelik kullanım için alınacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem daha yeni nesil bir işlemciye sahip olması hem de RAM'inin 8 GB olması nedeniyle bu ürünü öneririm.

Bütçenizi çok az aşıyor ve 4999 TL olan bir öneride de bulunabilirdim ama ürünler arasında sadece 100 TL fark ile daha güçlü işlemci farkı bulunuyor. Bu fiyat bandında bu cihazı her türlü tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Güzel ama AMD tercihim olacaktır.
3150U vs 3200U aşağı yukarı aynı performansı veriyormuş, RAM değerinden dolayı bu ürünü tercih ederdim aynı fiyat bandında:
Tabi Lenovo'da boş RAM slotu bulunuyorsa ve yükseltirseniz daha iyi bir performans elde edebilirsiniz, size kalmış. Ayrıca Lenovo'nun ekranı FHD. Bunları karşılaştırınca Lenovo daha mantıklı duruyor yükseltme mümkünse.

3150U vs 3200U aşağı yukarı aynı performansı veriyormuş, RAM değerinden dolayı bu ürünü tercih ederdim aynı fiyat bandında:
Tabi Lenovo'da boş RAM slotu bulunuyorsa ve yükseltirseniz daha iyi bir performans elde edebilirsiniz, size kalmış. Ayrıca Lenovo'nun ekranı FHD. Bunları karşılaştırınca Lenovo daha mantıklı duruyor yükseltme mümkünse.
Boş slot bulunuyor hocam. Bu şekilde daha mantıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı