5000 TL webcam ve fare önerisi

Bütçe
5000

İstediğin özelliklerde bir webcam olarak bu var ancak bütçeyi çok aşıyor.

O zaman mouse olarak buna bak hocam.
Gerekirse bütçeyi arttırırım hocam zaten. Peki Logitech Brio serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Brio (100/300/500) serisi alınır mı yoksa C920/922 daha mı mantıklı?

Yayın için 922. Diğer alanlarda Brio 500.
O halde C922 en mantıklısı gibi duruyor hocam.

Muhtemelen ilk etapta webcam'i alıp sonra fare için ekstra para biriktirip iyi bir fareyi de alıp işi bitireceğim gibi duruyor.

Her neyse, şu bayram gelsin bi'. O zaman bakacağız.

Yayın için 922. Diğer alanlarda Brio 500.
Şimdi fare için elimi tekrar doğru bir şekilde ölçtüm, el uzunluğum 17.5 cm çıktı.

2000 TL civarına en iyi hangi fareyi önerirsiniz?

Son düzenleme:
O halde C922 en mantıklısı gibi duruyor hocam.

Muhtemelen ilk etapta webcam'i alıp sonra fare için ekstra para biriktirip iyi bir fareyi de alıp işi bitireceğim gibi duruyor.

Her neyse, şu bayram gelsin bi'. O zaman bakacağız.

Şimdi fare için elimi tekrar doğru bir şekilde ölçtüm, el uzunluğum 17.5 cm çıktı.

2000 TL civarına en iyi hangi fareyi önerirsiniz?
Deathadder V3 Pro'dan şaşma hocam.

Deathadder V3 Pro'dan şaşma hocam.
Ancak ben şu anda Basilisk V2 kullanıyorum ve kaydırma tekerleği berbat bir halde. Aynı sorun DeathAdder V3 Pro'da da çıkmasın hocam?

O yüzden farklı bir öneriniz de var mıdır? Bu arada el uzunluğum 18 cm imiş. Özellikle de kaydırma tekerleği çabuk bozulmayan bir fare olması oldukça önemli.

Ancak ben şu anda Basilisk V2 kullanıyorum ve kaydırma tekerleği berbat bir halde. Aynı sorun DeathAdder V3 Pro'da da çıkmasın hocam?

O yüzden farklı bir öneriniz de var mıdır? Bu arada el uzunluğum 18 cm imiş. Özellikle de kaydırma tekerleği çabuk bozulmayan bir fare olması oldukça önemli.
18 cm için Deathadder V3 Pro'dan başka pek mouse yok. Al geç.

18 cm için Deathadder V3 Pro'dan başka pek mouse yok. Al geç.
Peki DeathAdder V3 Pro'nun kaydırma tekerleği dayanıklı mı? Yani Basilisk V2'deki aşağı kaydırırken ikide bir yukarı kaydırma olayı olur mu?

Kullananlarda pek sorun yaşayan görmedim.
O halde DeathAdder V3 Pro son karar olacak gibi fare tarafında. :)

Kullananlarda pek sorun yaşayan görmedim.
Bugün fare almaktan vazgeçtim. Zira abim kendisine sizin bahsettiğiniz Razer DeathAdder V3 Pro fareyi Vatan Bilgisayar'dan aldı. Sonra ise kendi eski faresi olan BenQ Zowie EC1 fareyi (PTFE skatez ve grip tape modlu) bana verdi. O yüzden sadece webcam almaya karar verdim.

Sizce webcam için yeni bir konu açayım mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı