5000 TL'lik Sistem

yunusyigity

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin hepinize. Almak istediğim sistem bu bir kaç sorum olacak.

1-)Soğutucuya gerek var mı? İçinde geliyor mu? Anlayamadım gitti...
2-)Anakart yeterli midir?
3-) Tüm sistem hakkındaki önemli görüşlerinizi alabilir miyim? Şunu şöyle yap tarzında...

Şimdiden çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• asdsda.png
    asdsda.png
    39,4 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kolay gelsin hepinize. Almak istediğim sistem bu bir kaç sorum olacak.

3-) Tüm sistem hakkındaki önemli görüşlerinizi alabilir miyim? Şunu şöyle yap tarzında...

Ekran kartını çift fanlı almalısınız kesinlikle deneyimlemiş biri olarak tavsiyem, işlemcinin fanı var ve gayet iyi bir fan.

1-)Soğutucuya gerek yok kutu içeriğine Wraith Stealth soğutucu dahil, eğer O.C yapmak istemiyorsan bu soğutucu size gayet yeterli olacaktır.
2-)Bu anakartın B-350'ler arasındaki tek rakibi Asus B350-F'tir o kartada o kadar para vermek bence gereksiz.
3-)Sistem ekran kartı dışında genel anlamda iyi. GTX 1070 gibi çok güçlü bir kart tek fan ile ısı sorunu yaşayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı