5000 TL’ye 3060 veya 3060 Ti kart alınabilir mi?

MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio kartını 5000 TL’ye iade etmeli miyim?

• İade etmelisin

• İade etmemelisin

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
3060'ü imkansız Türkiye'de o fiyata bulmak. Ama belki 3050 Ti bulunur o fiyata. Ki onlar da bayağı geç çıkacak. Ve kimse de size burada doların düşeceğinin ya da ekran kartı vergisi diye bir şeyin gelmeyeceğinin garantisini veremez. Ben de yakın zamanda PC topladım. Şimdi yeni Ryzen işlemciler geldi. Hep de gelecek hocam. Ben elimdekiyle mutlu olamaya çalışıyorum bence siz de yapın. Çünkü olur da bir şey ters giderse giderse mutsuz olmaya değecek bir fark olmayacak inanın bana. 2070S taş gibi kart kullanın 4-5 sene sonra değiştirirsiniz :).

Elinizde MSI 2070 Super Gaming X Trio var. Ben aşırı bir gereklilik göremiyorum. Fiyat konusunda ise 70 dereceyi geçmeyecek bir kart yine Gaming X Trio ya da Rog Strix serisinden olması gerekir. Bu tarz bir ürün 5000 TL olur mu? Kısa vade için pek olası görmüyorum. Bence Nvidia 4000 serisini bekleyebilirsiniz. Benim gibi GTX 1600 serisinde olsanız direkt RTX 3000 serisine geçin derdim ama sizde Camaro var, Mustang'i gözlüyor gibisiniz.

Son düzenleme:
Konunun hepsini okumadım. Ancak anladığım kadarıyla 3060 için 2070S'inizi iade etmek istiyorsunuz. Ben tavsiye etmem. Hem güzel bir 2070S'niz var hem de 3060'ın ne kadar olacağı ve ne zaman çıkacağı belli değil. Ayrıca çıksa bile yüksek ihtimalle stok sıkıntıları fazla olacaktır.

Çok teşekkür ederim yanıtlarınız için.
Bu haberi görünce aklımda soru işaretleri oluştu için kartı iade ettim. Umarım pişman olmam. Çünkü 400 dolarlık bir kart bile 2080S’i geçiyorsa tahminen 250-300 dolara çıkacak 3050Tİ 2070S’i geçecek. En kötü ihtimalle. 5000’e Gigabyte 2070S Gaming OC alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı