5000 TL'ye 4K TV Tavsiyesi

Bu modeli inceleyeceğim, teşekkürler. Kronik bir sorunu veya başka bir şeyi var mıdır dikkat edilmesi gereken?

Sanmıyorum fakat araştırmakta fayda var. Benim bildiğim bir sorunu yok.

LG televizyonların neredeyse hiç birinde kronik bir arıza yok, görmedim.

Keşke kendi kullandığım model stokta olsaydı, gerçekten aşığım ona. 2.000 civarına almıştık. :D

Televizyon panel tipleri.

Samsung 50TU7000 modelini satın aldım dün elime ulaştı. Henüz çok inceleme şansım olmadı, Prime Video'dan mr.Robot dizisini açtım muhteşem bir görüntü kalitesi var, ekran yansıtma özelliği çok iyi. Eksi yönü olarak uyduda kanal geçişleri çok yavaş ancak ben uydu kanallarını izlemeyeceğimden bu benim için sorun değil. Ses kalitesi muazzam gerçekten. Edge of tomorrow filmini 4K indirip izledim muhteşem bir şey. Onun dışında karanlık sahnelerde hafif bir görüş zorluğu oluyor panelle alakalı bir durum sanırım. Eğer bu model kafanda varsa yardımcı olur diye düşündüm tabii çok denemedim daha 1 gün oldu alalı.

LG ve philips gibi köklü firmalara çok güvenmeyin. Çünkü kendi sattıkları ürünlerde kendi panellerini kullanmıyorlar. Hiç ummadığınız vestel, samsung LG üretimi panel kullanıyor.

Bu işlemler için o kadar ücret ödemeye gerek yok. Servis ve uygulama sayısıda fazla. Vestel 55U9402 (20275692) Televizyon

Tipi hoşunuza gitmedi ise bu modelde var.

Geri
Yukarı