4500 TL'ye Kadar 4K Smart TV Tavsiyesi

Enzell

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. 4500 TL'ye kadar 4K Smart TV önerilerini ve kullanıcı yorumlarını bekliyorum. LG 49SJ800V modeli nasıldır sizce? Daha kaliteli olan TV önerilerinizi beklerim.

WebOS'u gerçekten sevmiyorum. Bazı mobil platformlarda da Samsung'un kullandığı Tizen işletim sistemi daha akıcıdır.

49 inçlik model beğenmişsin. O yüzden bu boyutta SAMSUNG 49NU8000 düşünebilirsin.
Samsung 49nu8000 124 Ekran 4k Smart Led Tv GittiGidiyor'da 362627178

Özelliklerine buradan ulaşabilirsin. 49NU8000 49" Premium UHD Smart TV (2018)

55 inç de düşünüyorsan Android işletim sistemli Philips 55PUS7502 öneririm. Ben de Philips kullanmaktayım. Android olması gerçekten çok avantajlı Play Store veya apk olarak uygulama yükleyebiliyorsun, gerek film izlemede gerekse bazı uygulamalarda işlevsel. Telefonda oynadığın Asphalt 8 gibi oyunlar PS4 gibi olmasa da 4K ekranda çok güzel tad veriyor.Ayrıca Ambilight ışıklandırma da akşamları göze çok iyi hitap etmekte.

Phılıps 55pus7502 Androıd 4k Ultra İnce Led Tv - n11.com

Özellikleri: 55PUS7502/12 hakkında ayrıntılı teknik özellikler

Senin beğendiğin LG 49SJ800V modeli de gayet iyi özellikte fakat görecelidir, işletim sistemi bana hitap etmiyor.

Tavsiyem Vatan gibi mağazalara gidip aralarında farkı kendin deneyimlemen. Sonra mağazada uygun fiyatta değilse belirttiğim gibi internet üzerinden satın alman.

WebOS'u gerçekten sevmiyorum. Bazı mobil platformlarda da Samsung'un kullandığı Tizen işletim sistemi daha akıcıdır.

49 inçlik model beğenmişsin. O yüzden bu boyutta SAMSUNG 49NU8000 düşünebilirsin.
Samsung 49nu8000 124 Ekran 4k Smart Led Tv GittiGidiyor'da 362627178

Özelliklerine buradan ulaşabilirsin. 49NU8000 49" Premium UHD Smart TV (2018)

55 inç de düşünüyorsan Android işletim sistemli Philips 55PUS7502 öneririm. Ben de Philips kullanmaktayım. Android olması gerçekten çok avantajlı Play Store veya apk olarak uygulama yükleyebiliyorsun, gerek film izlemede gerekse bazı uygulamalarda işlevsel. Telefonda oynadığın Asphalt 8 gibi oyunlar PS4 gibi olmasa da 4K ekranda çok güzel tad veriyor.Ayrıca Ambilight ışıklandırma da akşamları göze çok iyi hitap etmekte.

Phılıps 55pus7502 Androıd 4k Ultra İnce Led Tv - n11.com

Özellikleri: 55PUS7502/12 hakkında ayrıntılı teknik özellikler

Senin beğendiğin LG 49SJ800V modeli de gayet iyi özellikte fakat görecelidir, işletim sistemi bana hitap etmiyor.

Tavsiyem Vatan gibi mağazalara gidip aralarında farkı kendin deneyimlemen. Sonra mağazada uygun fiyatta değilse belirttiğim gibi internet üzerinden satın alman.
49NU8000 50Hz. Bu herhangi bir sorun çıkarırmı?

Görüntü tarama hızlarını gerçekten öğrenmek için en son söylediğim mağazalarda kıyaslaman. Bu değerler pek bir anlam ifade etmiyor. Burada önemli olan yazılımın optimizasyonudur.

Gidip kanalları tek tek değiştir, özellikle HD ve normal kanalalra geçişte ne kadar yavaşlık var onu kontrol et.

Web arayüzü nasıl, kumanda işlevsel mi, varsa ışıklandırma, ses sistemleri nasıl. Bir TV genel olarak göze ve kulağa hoş gelecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı