5000 TL'ye Bilgisayar Toplama

Bütçe
5000
Bu sistem kabul edilebilir bir sistem de GTX 1650 nasıl bir kart beni kaç yıl götürür

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam buradan FPS değerlerine bakabilirsiniz. CS:GO'da Max değerlerde 215 FPS civarı veriyor. Cidden iyi. 4-5 yıl götürür diye düşünüyorum, güzel kullanırsanız daha da gidebilir belki. Ama şimdi PC toplanmasını pek önermiyorum, stoklar gelince birkaç ay sonra toplayın derim. Veya 2. el de tercih edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam buradan FPS değerlerine bakabilirsiniz. CS:GO'da Max değerlerde 215 FPS civarı veriyor. Cidden iyi. 4-5 yıl götürür diye düşünüyorum, güzel kullanırsanız daha da gidebilir belki. Ama şimdi PC toplanmasını pek önermiyorum, stoklar gelince birkaç ay sonra toplayın derim. Veya 2. el de tercih edebilirsiniz.
Hocam zaten temmuz ayında alıcam.Sadece ne önerilir diye bakmıştım.Apu sistemler kötü değil mi ?

Evet hocam monitör dahil böyle bir sistem toplayamazsınız. En kötü televizyona falan bağlayın oradan kullanın. :D Ama monitör istiyorsanız sisteminizi biraz düşürmemiz gerekecek. Siz karar verin.
Hocam zaten temmuz ayında alacağım. Sadece ne önerilir diye bakmıştım. APU sistemler kötü değil mi?

Yok hocam kötü değil APU'lar. Sadece FPS değerleri biraz düşük. Ama Temmuz'da stoklar düzelirse fiyatlar da düşecektir, APU almanıza gerek kalmaz.

Bu zamanda bu fiyatlara ve bu bütçeyle böyle bir sistem:

E1F41506-8E2F-43B6-B565-73FF18448060.jpeg

Geri
Yukarı