5000 TL'ye bilgisayar toplama

Bütçe
5000

Rotz.exe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5-6K'ya toplayabileceğim en ama en iyi kasayı toplamamda yardımcı olur musunuz? Pek bilgim yok.

İkinci el uygunsa çok daha güçlü sistem toplanabilir. Ama sıfır istiyorsanız üstteki yollanan sistem iyidir. @452252, @messinicocugu.

Hocam pek bilmem ama APU sistemin kötü olduğunu duydum. Ayrıca sıfır yerine ikinci el daha güçlü toplamak bana göre de mantıklı geliyor. 2.el olsa sıkıntı olmaz ama bilgim yok nasıl toplayacağım?

Hocam pek bilmem ama APU sistemin kötü olduğunu duydum. Ayrıca sıfır yerine ikinci el daha güçlü toplamak bana göre de mantıklı geliyor. 2.el olsa sıkıntı olmaz ama bilgim yok nasıl toplayacağım?
RX570'li sistemlere bir bakın, içinize sinmezse en az Ryzen 3 3100 (veya 3100 gücünde bir işlemci) ve RX570 bulunan bir sistem dizebilirsiniz.
APU sistemler kötü değildir, attığım sistemi Ryzen 5 3600 ve RX550 sistem gibi düşünebilirsiniz, ileride ekran kartı olarak RTX3060'a bile takılabilir.

RX570'li sistemlere bir bakın, içinize sinmezse en az Ryzen 3 3100 (veya 3100 gücünde bir işlemci) ve RX570 bulunan bir sistem dizebilirsiniz.
APU sistemler kötü değildir, attığım sistemi Ryzen 5 3600 ve RX550 sistem gibi düşünebilirsiniz, ileride ekran kartı olarak RTX3060'a bile takılabilir.

Hocam arkadaşlarımın ve babamın tavsiyesiyle stoklu (reklam olmasın diye ad vermedim) çıkarılan bilgisayarları taksitle alma gibi bir yol izleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı