5000 TL'ye ekran kartsız sistem önerisi

Stelee

Hectopat
5k bütçem var. Bayağı araştırma yaptım, ne alsam ne etsem karar veremedim. O yüzden yardım lazım.

Sadece işlemci, anakart ve RAM olacak bu 3'ü için en iyi sistem tavsiyesine ihtiyacım var.(5k ya dahil kasalı ve kasasız tavsiyeler de olur)

Son düzenleyen: Moderatör:
5k bütçem var. Bayağı araştırma yaptım, ne alsam ne etsem karar veremedim. O yüzden yardım lazım.

Sadece işlemci, anakart ve RAM olacak bu 3'ü için en iyi sistem tavsiyesine ihtiyacım var.(5k ya dahil kasalı ve kasasız tavsiyeler de olur)

Arkadaşında dediği sitem gayet iyi bu sistemin 16 GB RAM'li versiyonunu kullanıyorum ve gayet memnunum sistemden.

Şimdi ekran kartı halihazırda var olduğu için mi istemiyorsun yoksa ekran kartı olmayacak mı? Ona göre işlemci seçimi değişecek.

Elimde ekran kartı var GTX 1050 ona göre olacak belirtmeyi unutmuşum :)

APU bir sistem gayet uygun bir fiyatı var öneririm.

Bu hazır mı yoksa siz mi topladınız bilmiyorum SSD olmayacaktı

Ekran kartı olduğu için dahili ekran kartı olmayan işlemci seçtim. Kasayı malesef sığdıramadım bütçeye :

500 tl soğutucya gitti elde varsa ordan düşersin fiyatı

Bu da Amd versiyonu.

Tek tek parça alarak daha ucuza getirilebilir. Bilindik sitelerden sıfır ürün tek seferde alayım istiyorsan bu attıklarım uyar sana.

Ekran kartı olduğu için dahili ekran kartı olmayan işlemci seçtim. Kasayı malesef sığdıramadım bütçeye :

500 tl soğutucya gitti elde varsa ordan düşersin fiyatı

Bu da Amd versiyonu.

Tek tek parça alarak daha ucuza getirilebilir. Bilindik sitelerden sıfır ürün tek seferde alayım istiyorsan bu attıklarım uyar sana.
Teşekkürler değerlendireceğim. Farklı başka tavsiyelerde alabilirim.

Geri
Yukarı