5000 TL'ye Elektrikli Scooter Tavsiyesi

FthBsrn

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, iyi forumlar. Bir elektrikli scooter almak istiyorum. Genel hayatta ulaşımım için kullanmayacağım hobi ve ufak ulaşımlar için kullanacağım. Aklımda birkaç şey var fakat pek de emin olamadım. Sizden öneri ve benim attığım ürünler hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum. Bütçem 5 bin ve civarı.

Şimdiden teşekkürler, iyi günler.
Önerilerinizi bekliyorum. :)

Arkadaşlar merhabalar, iyi forumlar. Bir elektrikli scooter almak istiyorum. Genel hayatta ulaşımım için kullanmayacağım hobi ve ufak ulaşımlar için kullanacağım. Aklımda birkaç şey var fakat pek de emin olamadım. Sizden öneri ve benim attığım ürünler hakkındaki fikirlerinizi almak istiyorum. Bütçem 5 bin ve civarı.

Şimdiden teşekkürler, iyi günler.
Önerilerinizi bekliyorum. :)

Bence onun yerine elektrikli motor alabilirsin daha kullanışlı, illa scooter diyorsan citymate e daha iyi çünkü daha fazla Watt'ı olduğu için rampada, hız konusunda daha iyi olacaktır.

Bu iki seçeneğin birini öneririm karşılaştırmayıda yapınız. İndirimdeyken M365 Pro öneririm.
1602593390483.png
1602593353512.png
1602593362230.png

Neden acaba özellikler aynı gibi hatta 1 tık düşük kalıyor xiaomi ?
Bence onun yerine elektrikli motor alabilirsin daha kullanışlı, illa scooter diyorsan citymate e daha iyi çünkü daha fazla Watt'ı olduğu için rampada, hız konusunda daha iyi olacaktır.

Bana da öyle geldi.
Ama geotech daha F/P gibi ama marka kalitesini bilmiyorum.
Xiaomi almanı tavsiye ederim.
Bir de Volt'a ya bakmanı öneririm.

Volt'a kaliteli bir marka mıdır?
Bu iki seçeneğin birini öneririm karşılaştırmayı da yapınız. İndirimdeyken M365 Pro öneririm.
Eki Görüntüle 700684Eki Görüntüle 700681Eki Görüntüle 700683

Neredeyse aynı gibi özellikler.

Neden acaba özellikler aynı gibi hatta 1 tık düşük kalıyor xiaomi ?

Bana da öyle geldi.
Ama geotech daha F/P gibi ama marka kalitesini bilmiyorum.

Volt'a kaliteli bir marka mıdır?

Neredeyse aynı gibi özellikler.
1.2 KG daha ağır ve pil'i %2 kadar daha az 400₺ ucuz olanın eğer sıkıntı değil dersen 1.2KG indirimde olanı almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı