Elektrikli scooter tavsiyesi

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Merhaba, yakın zamanda binbin kiraladım. Hoşuma gitti, fakat kirası biraz pahalı. Bende göz attım fakat düzgün fiyata bulamadım.

3000 TL ve civarında bir fiyatta.
Fiyat performans.
Kontrolü kolay olan, hızı 50 kilometreye kadar çıkan.
Arıza çıkartmayacak ve hafif bir scooter arıyorum. Bunların hepsi olmasa bile çoğu özelliğini istiyorum, 3000 TL'ye hepsini bulmak biraz zor.

Birkaç sorum var.

Ehliyet istiyor mu?
Bayırlarda nasıl gidiyor? Kayma, düşme vs. oluyor mu bayırda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızı 50 kilometreyi bulan o bütçeye zor. Xiaomi Mijia M365 var, kendim kullandım çok güzel bir sürüş keyfi var. Ancak 25 KM/H.
Kilometresi biraz daha fazla olan varsa olabilir. 40'da olur sorun yok.
Şu 3 scooter'u buldum:
Scooter
Scooter
Scooter
Hangileri, hangi özellikleri karşılıyor? Sizce bunlardan biri alınır mı? Alınırsa hangisi?
Citymate markasından da 1 tane buldum.
Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Kilometresi biraz daha fazla olan varsa olabilir. 40'da olur sorun yok.
Şu 3 scooter'u buldum:
Scooter
Scooter
Scooter
Hangileri, hangi özellikleri karşılıyor? Sizce bunlardan biri alınır mı? Alınırsa hangisi?
Citymate markasından da 2 tane buldum.
Sizce alınır mı?
Voltalar bayır falan çıkamıyor demişti arkadaşım. En mantıklısı Xiaomi Mijia M365 ben sana en uygun fiyatlı linki bırakayım. Şimdi gidersin CityMate alırsın garantide sorun yaşarsın, bilindik markalara yönelmen en iyisi. Hangi şehirde yaşıyorsun?

Voltalar bayır falan çıkamıyor demişti arkadaşım. En mantıklısı Xiaomi Mijia M365 ben sana en uygun fiyatlı linki bırakayım. Şimdi gidersin CityMate alırsın garantide sorun yaşarsın, bilindik markalara yönelmen en iyisi. Hangi şehirde yaşıyorsun?
Kayseri'de yaşıyorum.

BinBin Xiaomi Mijia M365 kullanıyor, akşam vakti çık dışarı kirala 10-20 dakika biraz detaylıca ve dikkatlice test et bence bir daha. Hızı sana yeterli geliyorsa internetten Xiaomi Mijia M365 al. Ben kendisini 5-10 dakika kullandım, çok hoşuma gitti.
Hocam kiraladım, güzeldi. Birkaç sorum var. Bayırda sıkıntı yaratır mı? Kontrolü biraz zor gelmiştide. Küçük kardeşim var, o sürmeyi beceremez. Ondan.
Hızı biraz gereksiz fazla söyledim, hıza ihtiyacım yok aslında.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı