5000 TL'ye PC toplama

Son düzenleme:
580'in DirectX 12'de daha iyi olduğunu biliyorum. Yavaş yavaş DirectX 13'de çıkar, bu konulardan anlamıyorum pek ama. Hem de 8 GB olması daha iyi RX 580'in ama genel performansını GTX 1060 karşısında pek bilmiyorum

Cevap için Teşekkür eederim

bir sorum daha olucak, acaba hangisini tercih etmeliyim cevaplarsan çok sevinirim:
Galax GTX1060 6GB EX OC mi, yoksa ASRock Phantom Gaming X RX580 8GBmi ? .
Kasaya ne kadar para ayıracaksınız 5000 TL'yi kasaya ayırın 700 TL'ye de bir monitör var 75 Hz 1 ms FreeSync onu alırsınız bence en mantıklısı o olur.

B
RAMi 16 yerine 8 yapın RAM eklemek kolay zaten önemli olan ekran kartı ve işlemci ben böyle bir sistem oluşturdum beğenirsen alırsın artık.
Kasa olarak senin seçtiğin Corsair Carbide CC-9020117-EU Spec-04 +600W Midi Tower Kasa bunu koyalım.
Monitör olarak da AOC G2260VWQ6 21.5" 1920x1080 1ms 75Hz (Analog+HDMI+Display) Full HD FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör - incehesap.com bunu alırsınız.
Sistem ise şöyle.
Ekran Alıntısı.PNG

5700'e yakın tutuyor ama bence daha mantıklı bir sistem.
Monitör ve kasa www.incehesap.com sitesinden.
Sistem ise www.Nanokatolog.com sitesinden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı