5000 TL'ye PS5 için TV önerisi

lightning7

Decapat
Merhaba, elimde şu an 1080p LG TV var. Bunu satacağım. Yazın da elime para geçecek bir 3-4 bin civarı. PS5 için hangi TV'yi almalıyım? 4K mı 2K mı? Güzel bir şey önerir misiniz? Bir de taksit seçeneklerinde 4 aya kadar fark almasın. Bütçem: 5 bin. Çok iyi bir şey ise 5.5 olur.

4K hakkıdır.
Taksit olarak 3 ay yapıyor ve vade farkı falan da almıyor.

Fiyat olarak bir tık daha düşük olanı var mı acaba?

Merhaba, elimde şu an 1080p LG TV var. Bunu satacağım. Yazın da elime para geçecek bir 3-4 bin civarı. PS5 için hangi TV'yi almalıyım? 4K mı 2K mı? Güzel bir şey önerir misiniz? Bir de taksit seçeneklerinde 4 aya kadar fark almasın. Bütçem: 5 bin. Çok iyi bir şey ise 5.5 olur.
Malum kurdan dolayı iyi fiyatlı bir şey bulamadım ama önerim Samsung olur. Panelleri ultra kaltieli.

2K desteği hala yok sanırım PS5'in, yeni almışken bence de 4K alınması daha iyi.

Sanırım Teknosalarda teşhir ürünlerini, hafif defolu televizyonları vs baya indirimli satıyorlar hem de 2 yıl garantili şekilde. Diğer mağazalarda da vardır diye düşünüyorum. Benim bir arkadaşım yeni almış Sony Bravia 4K, normalde 12000 TL olan cihazı 6000'e almışlar, sadece yakından bakınca belli olan, uzaktan görünmeyen birkaç çizik vs var ekranda. Bunu da bir değerlendirin derim.

Fiyat olarak bir tık daha düşük olanı var mı acaba?

50 ekran ve 4K'dan bahsediyoruz Regal hem oldukça başarılı hem de uygun.
Bütçem zorlanır derseniz bunlar var fakat Regal her anlamda daha iyi olacaktır.

50 ekran ve 4K'dan bahsediyoruz Regal hem oldukça başarılı hem de uygun.
Bütçem zorlanır derseniz bunlar var fakat Regal her anlamda daha iyi olacaktır.
Konuyla alakasiz ama sormak istiyorum. TV alinirken markaya onem verilmelimidir? Yavastan benim de yeni bir tv ye ihtiyacim olacak. Ve felaket derece de marka tv uretimine girismis.

Biraz daha fazla bütçe ayırmaya çalışın diğer markala hoşuma gitmiyor Samsung, LG kaliteli almanız daha iyi olur sonuçta PS5'e TV alınacak.
Konuyla alakasiz ama sormak istiyorum. TV alinirken markaya onem verilmeli midir? Yavastan benim de yeni bir TV'ye ihtiyacım olacak. Ve felaket derece de marka TV uretimine girismis.

Önemli bence her şeyde önemli beyaz eşyada vb.

Geri
Yukarı