5000 TL'ye sistem önerisi

Melil

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben 5K'ya (monitör dahil değil) bir sistem toplayacağım APU da önerebilirsiniz. Sonradan ekran kartı takabilirirm. Amacım Bannerlord, GTA falan oynamak. 480 GB SSD en düşük olmalı 16 GB RAM de olursa iyi olur.

1621942235120.png

Yanına ekipmanda alırsınız :D.

Aldığın işlemci R5 3400G kadar iyi değil. Her hafta stokları gelir zaten. B450M A PRO'da gayet iyi şu anki sisteme göre.
Terbiyenizi takının efendim, R5 3400G ile R3 3200G arasında ki FPS farkı en fazla 10'dur. Yani boş yapmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca madem bütçe var, neden mosfet soğutucusu olmayan bir model alıyor? Sizin kadar cahilini görmedim açıkçası.

Terbiyenizi takının efendim, R5 3400G ile R3 3200G arasında ki FPS farkı en fazla 10'dur. Yani boş yapmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca madem bütçe var, neden MOSFET soğutucusu olmayan bir model alıyor? Sizin kadar cahilini görmedim açıkçası.

TDP değerleri daha düşük. Ekran kartı sıcaklığı diye bir şey yok. 4 fanlı bu kadar düşük bir sisteme MOSFET gerekmez.

2x

TDP değerleri daha düşük. Ekran kartı sıcaklığı diye bir şey yok. 4 fanlı bu kadar düşük bir sisteme MOSFET gerekmez.
Sisteme yükseltme yapılmayacak mı? Neden 2 slot RAM olsun ki? Düşük bütçede iyi bir anakart ama dediğim gibi bu "bütçede" daha iyisi varken adam kötüsünü neden alsın? Kendide diyor yükseltme yapıcağım diye.

2X.

Bu sistem hoş olmuş 3400G'den de daha performanslı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı