5000 TL'ye Sistem Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, örneğin Watch Dogs 3 GB istiyor. 2 sene sonra düşünelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki ekran kartı harika ötesi diyebilirim, arkadaşım kullanıyor. Asus'tan iyi diyebilirim soğutması. Sadece 1 GB VRAM olayı yok ki, ayrıyetten 512 bit :)

Aynen, GTX 780Ti'dE bite de çok takılıyorum. Linkteki model daha da ucuz. Arkadaşlar GTX 780Ti'ın linkteki ekran kartına üstünlüğünü söyleseler çok daha iyi olacak.

Kendisi yardımcı olur umarım.

Açıkcası şu an yüzeysel bakınca GTX 780 Ti'nin çekirdek hızı daha fazla. Yazılımsal olarak Nvidia daha iyi galiba geçen bir yerlerde okumuştum ama tam olarak emin değilim.

780 Ti al. vRAM kullanimi uzun bir sure 3GB'i gecmez. Senelerce sana yeterli olur.

İkisi arasından GTX 780 Ti öneriyorum ben. Bit'e göre falan kafanızı yormayın. Testlere bakın sonucu zaten görüyorsunuz.

Hepinize çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için sistemi göz önünde bulunduracağım alacağım hafta 1-2 şey daha soracağım iyi günler.
Bir şey soracağım farklı bir konu açmak istemiyorum boş yere Corsair sıvı soğutucular işlemci soğutucusu değil mi ?

Sistemi de böyle yaptım uyumlu mudur parçalar birbirlerine ? PSU yetersiz kalır mı acaba?

sdsdsdsdsd.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı