5000 TL'ye telefon tavsiyesi

Bütçe
5000
Bilmiyorum hocam bir korku var içimde telefon o kadar gömdüler ki ama önerinizi dikkate alacağım biraz araştırayım sağ olun.

Bilmiyorum hocam bir korku var içimde telefon o kadar gömdüler ki ama önerinizi dikkate alacağım biraz araştırayım sağ olun.

Kullanımdan kullanıma göre de telefonun performansı değişebilir, eğer çok kullanılmış ve yıpranmış bir telefon ise evet performansı düşebilir, ama 4 yıllık bir Android telefon normalde miladını doldurmuş kadar yavaşlamaz.

Kullanımdan kullanıma göre de telefonun performansı değişebilir, eğer çok kullanılmış ve yıpranmış bir telefon ise evet performansı düşebilir, ama 4 yıllık bir Android telefon normalde miladını doldurmuş kadar yavaşlamaz.

Sağ olun hocam yanıtınız için.

POCO X3 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:
Hocam S10 bir baktım fiyat arası için 4000 TL üzeri hasarlı ve yurtdışılar var hiç sağlam denk gelmedim.
İkinci elde birden fazla tecrübem oldu tavsiyem garantili ve güncel cihaz almanız P30 ve S10 herşeyiyle sıkıntısız olsa dahi en kötü batarya konusunda üzücektir. 5000tl'ye de zaten temiz p30 da zor bulunuyor satan olmuyor genelde kendisi kullanıyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı