5000 TL'ye Toplanabilecek En İyi PC

Ya arkadaşlar :D bir konuya varalım şimdi şunu istiyorum mehmetin sistemden kaptan penguenin dediği gibi çift fanlı sıvı soğutma yeterli ise onu koyalım 6700K yapalım işlemciyi yeterli beyler

Ya arkadaşlar :D bir konuya varalım şimdi şunu istiyorum mehmetin sistemden kaptan penguenin dediği gibi çift fanlı sıvı soğutma yeterli ise onu koyalım 6700K yapalım işlemciyi yeterli beyler
Çift fanlı sıvı soğutmanın şuan soğutamadığı işlemci yok, 3 fan biraz gereksiz lüks ve aralarında 200TL fark var.

Buyrun hocam:
AnakartASUS Z170 PRO GAMING
İşlemciIntel Core i5-6600K
Ekran KartıMSI GTX 970 GAMING 4GB
BellekG.Skill 8 GB Ripjaws4 Kit 2400 MHz CL15
DepolamaSeagate 3,5″ 2TB Barracuda 7200 RPM
SSDSamsung 250 GB 850 EVO M.2
KasaCooler Master HAF 912 Advanced
Güç KaynağıKasaya dahil GX 80PLUS 750W
SoğutmaCooler Master Hyper TX3 Evo
MonitörASUS 23.6″ VP247H
Fiyat5.239 TL
[TBODY] [/TBODY]

Buyur o zaman. :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    89,9 KB · Görüntüleme: 299
O.C'lu işlemciler için Z serisi anakart tercih etmek daha doğru olur. i7 6700K'nın yanına MSI Z170A Gaming anakartı eklersen daha iyi olur.

tamam mehmetin son topladığı sisteme
CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H100i SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ eklersek bu iş tamammıdır ;?
Ya beyler her şey güzel de insanlar sistem toplamaktan bıktılar kaç tane sistem toplattım size kusura bakmayın şimdi adam akıllı mehmetin sistemini düzenleyecek var mı ?

Son olarak bu sistemi öneririm:
GENEL TOPLAM4.874,85 TL
ARA TOPLAM4.874,85 TL
VERGİ743,62 TL
[TFOOT] [/TFOOT]
[TBODY] [/TBODY]

Diğer parçaları sana bıraktım. Eğer 250GB kullanmam dersen SSD'yi 120GB yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı