5000 TL'ye yurt dışından GTX1070-i7 Oyun odaklı PC toplama

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar 5000 TL'ye yurt dışından oyun odaklı PC toplamak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Bu sistem toplamada GTX1070 ekran kartı ve i7 7700K işlemci veya AMD’nin i7 7700K’ya rakip işlemcisi olursa da olur. Monitörüm 2K olsun, klavye mouse kulaklık olmasın. CD ile müzik dinliyor, film izliyorum. Onun için ne almalıyım? Onu bu fiyata dahil etmeyin lütfen. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 ve 2K mönitör dahil olacak şekilde şuan toplamanız çok zor. Monitörsüz belki diyecem ama istediğiniz bileşenlere göre yine zor gözüküyor.

Merhaba arkadaşlar 5000 TL'ye yurt dışından oyun odaklı PC toplamak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Bu sistem toplamada GTX1070 ekran kartı ve i7 7700K işlemci veya AMD’nin i7 7700K’ya rakip işlemcisi olursa da olur. Monitörüm 2K olsun, klavye mouse kulaklık olmasın. CD ile müzik dinliyor, film izliyorum. Onun için ne almalıyım? Onu bu fiyata dahil etmeyin lütfen. Şimdiden teşekkürler.

2K monitör, GTX 1070 ve 7700K veya denginde bir işlemci... Zaten bu üçlü nerden baksanız 5000₺ ediyor. En az 7500₺ gözden çıkarmanız gerekiyor. Ki 7500₺ yetmez bile.

2K monitör, GTX 1070 ve 7700K veya denginde bir işlemci... Zaten bu üçlü nereden baksanız 5000₺ ediyor. En az 7500₺ gözden çıkarmanız gerekiyor. Ki 7500₺ yetmez bile.

Pardon yanlışlıkla monitör dahil olsun demişim yani monitör klavye mouse kulaklık dahil etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı