50000 TL FreeDOS laptop önerisi

Bütçe
50000

samiaydin5

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta dediğim gibi olabildiğince fiyat performans olan, yeni bir laptop almak istiyorum. FreeDOS tercihim olur. 50k bütçem var. Boyut olarak küçük olsa daha iyi. Örnek olarak Tulpar T7 v20.6.2 baktım. O alınır mı? Önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Senyör Kesada @Spranish27
Abi sizin önerdiğiniz sadece ekran kartı olarak biraz daha iyi ama o kadar ekstra ekran kartı olmasına gerek yok edit vs işleri de yapacağım işlemcisi falan daha iyi benim gösterdiğimin ama onun bir problemi falan olur mu ki başka önerdiniz

Abi sizin önerdiğiniz sadece ekran kartı olarak biraz daha iyi ama o kadar ekstra ekran kartı olmasına gerek yok edit vs işleri de yapacağım işlemcisi falan daha iyi benim gösterdiğimin ama onun bir problemi falan olur mu ki başka önerdiniz
Kasa olarak kalitesiz. Sıcaklıklar yüksek.

Monster Tulpar Serisi Sizin için yeterlidir ama Kasa Ve Ekran Olarak Kalitesiz Malzeme Kullanılıyor @Senyör Kesada Hocamın Dediği Gibi, Ayrıca Sıcaklıkları Baya Yükseliyor Ryzen 7 7840HS Sizin için Gayet Yeterli Olacaktır Bu Rakamlarda Acer nitrodan başka seçenek yok gibi

Monster Tulpar Serisi Sizin için yeterlidir ama Kasa Ve Ekran Olarak Kalitesiz Malzeme Kullanılıyor @Senyör Kesada Hocamın Dediği Gibi, Ayrıca Sıcaklıkları Baya Yükseliyor Ryzen 7 7840HS Sizin için Gayet Yeterli Olacaktır Bu Rakamlarda Acer nitrodan başka seçenek yok gibi
Peki ya bu alınır mı https://www.hepsiburada.com/acer-ni...Azk24S3WZBi_RIWQ_ePha_-GZs8PhwvATULxYAk-sJ5rq
50000 çok fazla geldi mouse da almam gerekeceği için 45000 daha makul

45 bin bandı için eğer oyun amaçlı alıyorsanız ve sürekli taşıma gibi bir derdiniz yoksa kesinlikle en iyi cihaz diyebilirim. İçiniz rahat olsun hiç endişe etmeden alabilirsiniz.

Katana serisi muadillerine göre kötü.Eğer üst segment bir cihaz almıyorsanız MSI önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı