50000 TL'ye 50 CC Motor Önerisi

Murat1064

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yakın zamanda 50 cc motorsiklet almayı düşünüyorum. B ehliyetim var. Ehliyet almaya zamanım yok seneye tahminimce a2 alırım. Ehliyet alınca satıp model de yükselteceğim. İşe git gel için kullanacağım atik bir motor arıyorum. Bulunduğum bölgede eğim konum konum biraz var İzmirde yaşıyorum Buca-Gaziemir(10km) arası gideceğim rota. Max 50.000 Tl bütçem bulunmakta ileride kolay satabileceğim aynı zamanda da 80 lik veya 100 lüğe çevirip atikliğini arttırabileceğim bir model arayışındayım. 0 model motolux rossi rs 50 baya bir araştırdım memnun kullanıcıları özelliklerine göre. Bayiye sorduğumda sıfırı 50.000 TL + 100 lük yapılabiliyor hediye olarak. Atiklik olarak max bütçemi aşmayacak şekilde seri bir motosiklet önerilerinizi bekliyorum. Önceliğim titreşimi az, bağırıp zorlanmayan, kolay bir şekilde kaymayan seri bir motor.
Boy 183, kilo 78

Son düzenleme:
Kuba Blueberry 50, Mondial Wing 50, Kuba VN50 Pro, AR 50 Cappuccino

80 cc'ye çevirili bulursun kullanırsın. Ama bunlarla otoyola çıkmak eziyet olur. 60'a kadar rahat gidiyor motor ondan sonrasında zorlanıyor motoru.

Kuba Blueberry 50, Mondial Wing 50, Kuba VN50 Pro, AR 50 Cappuccino

80 cc'ye çevirili bulursun kullanırsın. Ama bunlarla otoyola çıkmak eziyet olur. 60'a kadar rahat gidiyor motor ondan sonrasında zorlanıyor motoru.
Otoyola çıkmak zaten riskli ve yasak. Zaten şehir içi bu söylediğiniz hızlarda akıyor trafik olduğu için genellikle bana da yeterli max 60 70 kmh. Ben daha çok aralarında seri olan yani seri kalkışı olan, güvenli ve al satı kolay olan istemiştim.

Mondial Revival kullandım 1 sene boyunca. Hiç üzmedi beni. Hafif aşağı eğimli yolda 90ı görüyordu. Düz yolda 60-70 ile gidiyor zaten. Motor ufak olduğundan devrilme riski az. İki kişi rahatlıkla binebiliyor.

Başka kullanıcı deneyimi olan var mıdır

Mondial Revival kullandım 1 sene boyunca. Hiç üzmedi beni. Hafif aşağı eğimli yolda 90ı görüyordu. Düz yolda 60-70 ile gidiyor zaten. Motor ufak olduğundan devrilme riski az. İki kişi rahatlıkla binebiliyor.
İkinci eli temiz bulmak zor biraz bir de pek anlamadığım için motor aksamından satanlara da güvenemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı