50000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
50000

Arda bey58

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Halihazırda ASUS TUF Gaming F15 3050 i7 12700H kullanıyorum ve malzeme kalitesi olsun, diüer yönleri olsun çok memnunum ama yükseltmek istiyorum. Kasa kalitesi olarak güzel olan ekranı kaliteli ve yüksek çözünürlüklü olan tasarımı güzel olan güçlü yeni nesil bit laptop arıyorum. Marka ve batarya takıntım yok. Dediğim gibi en önemlisi tasarımı güzel ve şık olsun, malzeme kalitesi güzel olsun.

En ucuz 4070 bu değil mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu da düşünebilirsin.

Bunu da düşünebilirsin.
Bu arada Hepsiburada Premium'a özel 43224 TL

Bu cihaz için kötü yorumlar vardı bi inceleme kanalında.
Özellikle panel kalitesizliği ve işlemci beklenti altında performans veriyormuş.
Wi-Fi ve SSD performansı da pek beğenilmiyor.
JarrodTech heralde kanalın ismi, almaya niyetliydim ancak videodan sonra Nitro 16 daha cazip gelmeye başladı.

HP Victus 16 modellerine bakabilirsin. Çok güzel soğutma sistemi var ve en yeni ekran kartlarını vs. kullanıyorlar.

Bu cihaz için kötü yorumlar vardı bir inceleme kanalında.
Özellikle panel kalitesizliği ve işlemci beklenti altında performans veriyormuş.
Wi-Fi ve SSD performansı da pek beğenilmiyor.
JarrodTech herhalde kanalın ismi, almaya niyetliydim ancak videodan sonra Nitro 16 daha cazip gelmeye başladı.

Panelinin neyi kalitesiz? Nitro 16'dan daha üstün bir cihaz bu.

Panelinin neyi kalitesiz? Nitro 16'dan daha üstün bir cihaz bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Bu videoda panel özelliklerini gösteriyor, DCI-P3 oranı %70, Nitro 16 da bu değer daha yüksek.
  • SSD değerleri bi tık düşük, Nitro 16 da gelen SSD daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda ise eksik yönlerinden bahsediyor.
İşlemci performanı, hoparlör, fps değerleri.

• Bu videoda panel özelliklerini gösteriyor, DCI-P3 oranı %70, Nitro 16 da bu değer daha yüksek.
  • SSD değerleri bi tık düşük, Nitro 16 da gelen SSD daha iyi.

Bu videoda ise eksik yönlerinden bahsediyor.
İşlemci performanı, hoparlör, fps değerleri.
Nitro 16; sRGB %97, adobeRGB %77, DCI-P3 %76

Helios neo 16; sRGB %96, adobeRGB %68, P3 %70

İkiside QHD 165Hz ama renk gamutu olarak Nitro 16 daha önde, alt segment olmasına rağmen..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı