5000TL 2. el bilgisayar önerisi

[Arkadaşlar konuyu çok uzatmak istemiyorum ama çok doldum. 7-8 aydır 12 saat çalışıp kenara 5 k para ancak atabildim. 2. el bir bilgisayar almak istiyorum ama konuya çok hakim olmadığım için bilemiyorum. Çevremde anlayan kimse yok zaten küçük bir yerde yaşıyorum. Haftalardır forumlarda geziyorum soruyorum somut bir şey elime geçmedi. Gerçekten izin günlerimde en azından birazcık oyun oynayabileceğim bir bilgisayar önerisi lütfen.

Hocam 3600 MHz demek istediniz sanırım. Tek 16 GB mi iyi olur yoksa 2 tane 8 mi? Bir de hazır sistemde ki

"Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming RAM" bu RAM'ler nasıl? Ya da direk link atabilir misiniz?​

Bir de bu sisteme 5600G taksam kendimi çok zorlayıp mantıklı olur mu? Dolar daha da yükselmeden zorlasam zararlı çıkar mıyım?

Hayır zararlı çıkmazsın. Tam aksine daha iyi olur. Bütçeniz belli olduğu için ben 3200G önerdim. Yoksa 5600G öğrecektim.

Hocam 3600 MHz demek istediniz sanırım. Tek 16 GB mi iyi olur yoksa 2 tane 8 mi? Bir de hazır sistemde ki

"Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming Ram" bu ramler nasıl? Ya da direk link atabilir misiniz?​

Bir de bu sisteme 5600g taksam kendimi çok zorlayıp mantıklı olur mu? Dolar daha da yükselmeden zorlasam zararlı çıkar mıyım?
Kesinlikle 5600G alın hocam uzun süre götürür sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı