5000TL altı F/P telefon önerisi

Bütçe
5000

2forehead

Hectopat
Yakında telefon alacağım aklımda birkaç telefon var size de fikir danışmak istedim. Aklımdaki telefonlar şöyle:
Redmi 10 2022.
Omix X500.
General Mobile GM22 Plus.
Samsung Galaxy A13.
Redmi 10C.

Amacım paramı en verimli şekilde harcamak bu yüzden en F/P telefonlardan almam gerekiyor. Öneride bulunursanız çok sevinirim telefon konusunda yeteri kadar bilgim yok. Bütçem 3000-5000TL arası aradığım özellikler:
Fiyatına göre kaliteli kamera, yeterli işlemci ve RAM, 2-3 yıl kadar takılmadan idare etse yeter.

Son düzenleme:
Düşündüğünüz modeller alınmaz. A13'te G80 olan versiyonu alacaksanız alınırdı. Fakat fiyatını hak etmiyor, kendim de kullanıyorum. Exynos 850 ile hiç çekilmez çilesi zaten. Kamerası da tatmin etmez.

Yakında telefon alacağım aklımda birkaç telefon var size de fikir danışmak istedim. Aklımdaki telefonlar şöyle:
Redmi 10 2022.
Omix X500.
General Mobile GM22 Plus.
Samsung Galaxy A13.
Redmi 10C.

Amacım paramı en verimli şekilde harcamak bu yüzden en F/P telefonlardan almam gerekiyor. Öneride bulunursanız çok sevinirim telefon konusunda yeteri kadar bilgim yok. Bütçem 3000-5000TL arası aradığım özellikler:
Fiyatına göre kaliteli kamera, yeterli işlemci ve RAM, 2-3 yıl kadar takılmadan idare etse yeter.

Redmi 10 alınabilir belki. Ama yine de ikinci ele yönelmelisin.

Geri
Yukarı