5000TL bütçe ile bilgisayarımı en iyi nasıl geliştirebilirim?

Bütçe
4000-5000TL

0phena

Decapat
Daha fazla  
Merhaba okul açıldığından beri annemin yanında çalışıyorum ve bir miktar para biriktirdim ailemin yardımlarıyla yaklaşık bir 5000TL şu anki bilgisayar özelliklerim şöyle.

8 GB RAM.
i5 4460 3.20GHz işlemci.
GT 720 2 GB VRAM ekran kartı.
1TB hard disk Samsung HD753lj.

Pek fazla bir bilgim yok bu konuda am en iyi şekilde nasıl geliştirebileceğimi ve hangi parçaları almam gerektiğini yazarsanız sevinirim.

Merhaba okul açıldığından beri annemin yanında çalışıyorum ve bir miktar para biriktirdim ailemin yardımlarıyla yaklaşık bir 5000TL şu anki bilgisayar özelliklerim şöyle.

8 GB RAM.
i5 4460 3.20GHz işlemci.

Pek fazla bir bilgim yok bu konuda am en iyi şekilde nasıl geliştirebileceğimi ve hangi parçaları almam gerektiğini yazarsanız sevinirim.

SSD alabilirsin.

8 GB RAM.
i5 4460 3.20GHz işlemci.

Güç kaynağın nedir? Fotoğrafını yollayabilir veya marka/model belirtebilirsin. Ayrıca ikinci el satın alma şansınız var mı?

Geri
Yukarı