5000TL bütçe monitör önerisi

Bütçe
5200

Rauzin

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
BenQ Mobiuz EX2510S
5.100-5200TL civarı bütçem var monitör almak istiyorum. BenQ Mobiuz EX2510S almak istiyorum , bütçemi bir miktar aşıyor , 300 daha koyup almaya değer mi ya da 1TB SSD yerine 500GB SSD alıp bu monitörü mü alayım yoksa diğer monitörleri mi tercih edeyim? Düşüncenizi almak isterim.

HP Omen bunlardan daha üst klasmanda.

HP Omen bunlardan daha üst klasmanda.
HP'nin Omen adı altında bir milyon tane ürünü var, linkini atın da arkadaş istifade etsin bari :).

Atılan ekranlar güzel ekranlar istediğinizi tercih edebilirsiniz sadece Lenovo G2420 içime sinmedi bunlar arasından.

Aynı ekrana sahibim gayet güzel bir ekrandır FPS oyunlara falan kullanılacaksa 24 inç olanı da tercih edebilirsiniz.
Dell 23.8 G2422HS hakkında bilginiz var mı? HP omen ya da dell'in bu modelini düşünüyorum. İkisi arasından hangisi daha iyi?

Dell 23.8 G2422HS hakkında bilginiz var mı? HP Omen'ya da Dell'in bu modelini düşünüyorum. İkisi arasından hangisi daha iyi?

HP Omen daha iyi sanırım renk olarak falan.

Panel özelliklerini detaylı karşılaştırmak gerek kesin bir sonuca ulaşmak için ama bende ekran işlerinden çok anlamam.

@Saint Lucia hocam kesin bir cevap verebilir o anlıyor.

Dell 23.8 G2422HS hakkında bilginiz var mı? HP Omen'ya da Dell'in bu modelini düşünüyorum. İkisi arasından hangisi daha iyi?

Dell'in renkleri biraz soluk kalıyor HP'ye nazaran.
HP biraz daha başarılı. Fiyat açısından da uygun.
Dell'in en büyük avantajı teknik servis ve müşteri hizmetleri.
Gigabyte'de güzel monitördür. Oyunu oynarken hissettiriyor.
Fakat teraziye koyduğumuzda HP önde. Amazon'unda satıyor olması bir avantaj sayılabilir.
BenQ'ya o parayı vermenin büyük bir artısı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı