5000TL ile RTX 2060 Sistem

5700XT yerine RTX 2060 aldım, 1 hafta oldu tam 😂

İkinci elin güveniliri olmaz, teknoloji işi biraz şans işidir. Sıfır bile alsan sorun olabilir.
Birebir aynı marka model işlemciler bile farklı seviyelere kadar overclock olabiliyor.

Hayırlı olsun :) ne kadara aldınız hangi model?

Biraz zorladım ve RX 5600 XT oldu:

En yakın zamanda RAM ekleyin.

Ne aldınız 5700 yerine? Evet 10 15 FPS farkı var bunun için AMD almaya değer mi tartışılır.2.el güvenilir nereden bakabilirim?

Bu nasıl?

Memnun musunuz performansından soğutmasından? PUBG'de orta ayarlarda kaç alıyosunuz?

Kanka her şey ortalama bir oyuncu için çok iyi ama eğer çok oyun oynayan biriysen 480 GB SSD senin için yetersiz olabilir. 1TB'lık HDD alsan hız açısından düşüş yaşarsın ama depolama açısından daha rahat olursun.

Teşekkür ederim ben de aşağı yukarı böyle bir sistem düşünüyordum. Peki siz aynı parçalar ile 5600 mü yoksa 1660 Super mi tercih ederdiniz benim kafamı kurcalayan bu :)
Teşekkür ederim 👍
Asus Rog Strix 2600₺ Sıfır. Kampanyadan aldım
ben de incehesabın kampanyasını beklicem siz nerden aldınız?

https://www.hepsiburada.com/sapphir...-4-0-ekran-karti-11294-01-20g-p-HBV00000N5P55 Ekran kartını bu yapsak daha çok fps almaz mıyız ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı