5000TL laptop tavsiyesi

Bütçe
5000
Ubuntu tavsiye etmiyorum, :( Windows bence daha iyi.
İçinden Ubuntu çıkması önemli değil. Daha sonra laptopa istediğin işletim sistemini kurabilirsin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan Technopat´ın Windows 10 kurulum rehberini izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İçinden Ubuntu çıkması önemli değil. Daha sonra laptopa istediğin işletim sistemini kurabilirsin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan Technopat´ın Windows 10 kurulum rehberini izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ubuntu iyi midir? Onu alırsam Ubuntu olarak kullanırım belki.

Ubuntu iyi midir? Onu alırsam Ubuntu olarak kullanırım belki.
7 sene Ubuntu kullandım. Güzel, sade, pratik, yeni başlayanlara uygun ve kolay bir dağıtımdır. Eğer Linux´a alışık değilseniz önce yabancı bir mahalleye taşınmış gibi hissedebilirsiniz ancak alıştığınız zaman bırakmak istemeyeceksiniz. Zaten Linux dünyasına alıştıktan sonra Ubuntu dışında başka dağıtımları da merak edip kullanmak isteyeceksiniz. Linux Mint, Manjaro, elementary OS gibi şık dağıtımlar da vardır. Tavsiye ederim kesinlikle.

Geri
Yukarı