5000TL monitör dahil sistem toplama

H

INTEL Core i3 10100F Soket 1200 10.Nesil 3.60GHz 6MB Önbellek 14nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 969 TL
https://www.hepsiburada.com/asus-pr...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.73.7 539 TL
Apacer Panther EK.08G2Z.GJF 8 GB DDR4 3000 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri 309 TL
Inno3D NVIDIA GeForce GTX 1650 Super Twin X2 OC 4 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri İndirimle 1620 olacak
TX K9 400W 1x8CM FAN MIDI TOWER SİYAH KASA TXCHK9P400 | En Ucuzu Akakçe 412 TL
Patriot P210 SATA 3 256GB SSD 2.5 Inch P210S256G25: Amazon.com.tr 230 TL (Amazon25 koduyla)

Sadece güvenilir siteleri öneriyorum.

Toplam: 4079 TL

Not: Sonradan 8 GB daha alıp ekleyebilirsiniz.

Not2: Bütçe varsa ek 1 TB HDD veya 480 GB SSD konulabilir.

@fatihylmzz nasıl olmuş hocam sizin itiraz ettiğiniz kısım var mı?

Bu sistem hiç olmuş mu bu paraya? SSD yok. Ekran kartı 550 adındaki çöp. Sakın paranızı buna vermeyin

Hocam ekran kartını yükselteceğim diye PSU 400W seçilir mi? Sistemde parçalar yanarsa hiç şaşırmayın.

Hocam ekran kartını yükselteceğim diye PSU 400W seçilir mi? Sistemde parçalar yanarsa hiç şaşırmayın.
Dostum birkaç video izle bir şey öğren önce öyle yorum yap. Sağdan soldan bir şey öğrenip yorum yapma çok rica ediyorum. Bir kere 400W ile yanması ne alaka? Hayli hayli yeter diyelim ki yetmedi sadece sistem kapanır. Patlamasına dandik güç kaynağı sebep olur. İstersek 1500W koyalım Everest PSU yine yakar parçaları kalitesiz olduğu için.

Ayrıca 550 veya APU sistem toplamaktan kat kat mantıklı. Hiçbir parçadan ödün verdiğimi sanmıyorum. Gayet kaliteli bir sistem oldu.

PSU lazım değilse PSU'su olmayan daha güzel bir kasa önerebilirim. İdarelikse bu kasa da güzel.
Sharkoon ne kadar kaliteli bilmiyorum ama 400w yetmez
Dostum birkaç video izle bir şey öğren önce öyle yorum yap. Sağdan soldan bir şey öğrenip yorum yapma çok rica ediyorum. Bir kere 400W ile yanması ne alaka? Hayli hayli yeter diyelim ki yetmedi sadece sistem kapanır. Patlamasına dandik güç kaynağı sebep olur. İstersek 1500W koyalım Everest PSU yine yakar parçaları kalitesiz olduğu için.

Ayrıca 550 veya APU sistem toplamaktan kat kat mantıklı. Hiçbir parçadan ödün verdiğimi sanmıyorum. Gayet kaliteli bir sistem oldu.
Parça yanmaz ama sistemde kapanır dediğin gibi, hayli hayli yetmez.

Sharkoon ne kadar kaliteli bilmiyorum ama 400W yetmez.
Ekran kartı: 150W
İşlemci: 65W
Fanlar: 40W
SSD: 10W

= 265W

Nasıl yetmiyor önerilen güç kaynağı 350W sitesinde. O kadar hesaplama sitesi var git bir iki araştır öyle gel bari kafana göre uyar uymaz deme.

Ek olarak forumda ileride upgrade edilmesine karşın yüksek W'lı PSU öneriyoruz. Yoksa çok daha altı yeter çoğu sistem için. Bir şey yanlış biliyorsan kabullenmeyi de öğren.

Not: Sharkoon kalitelidir.

Ekran kartı: 150W
İşlemci: 65W
Fanlar: 40W
SSD: 10W

= 265W

Nasıl yetmiyor önerilen güç kaynağı 350W sitesinde. O kadar hesaplama sitesi var git bir iki araştır öyle gel bari kafana göre uyar uymaz deme.

Ek olarak forumda ileride upgrade edilmesine karşın yüksek W'lı PSU öneriyoruz. Yoksa çok daha altı yeter çoğu sistem için. Bir şey yanlış biliyorsan kabullenmeyi de öğren.

Not: Sharkoon kalitelidir.
400w ileriye geliştirmek amaçlı yetmez.

Kasaya ayırdığım bütçe 750TL civarında.

PSU'yu da Sharkoon alabilirsiniz. Bu kasa çok iyi 11 Kasım'da 435 olacak PSU'suz olduğu için önermedim.
400w ileriye geliştirmek amaçlı yetmez.
Göz ardı listeme hoş geldin. Bir gün azıcık araştırıp bilgi sahibi biri olursan belki tekrar görüşürüz.

Geri
Yukarı