5000TL monitör dahil sistem toplama

Ekran kartını ve monitörü ikinci el alırsa monitörü 144hz ve ekran kartını daha kaliteli bir model alabilir. 8GB ram şimdilik yeterli gelir.

İkinci el almak isterseniz monitör bunun gibi bir şey olabilir:

Ekran kartı olarak da buna benzer bir model tercih edebilirsiniz:

İkinci elle uğraşamam derseniz @fatihylmzz in attığı parçalarda SSD'yi 480 yaparak veya 1 TB HDD ekleyerek alabilirsiniz. Parçalar kalitesiz değil, sorun çıkarmaz.
Zaten monitör kesin 2.el olacak 144hz olması için ekran kartını da 2.el alırsam artan paraya diğer parçaları yükselirim.

@Akay Uzun, @Fernando Muslera, @akinc, @Dc021x
sistem öyle toplanmaz, böyle toplanır adlı çalışmam. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anakart : https://www.hepsiburada.com/asus-pr...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.5.3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşlemci : INTEL COMETLAKE CORE i3 10100F 4 3,60 GHz 6MB SOKET 1200 BOX FAN VAR(Ekran Kartı Gerektirir) | En Ucuzu Akakçe
Ekran kartı : Inno3D NVIDIA GeForce GTX 1650 Super Twin X2 OC 4 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri (1620 TL olacak)
Ram : Apacer Panther 8 GB DDR4 3000 MHz CL16 Ram Fiyatları ve Özellikleri
Depolama : Patriot P210 SATA 3 256GB SSD 2.5 Inch P210S256G25: Amazon.com.tr (AMAZON25 kodu ile)
Kasa : DarkFlash Pollux Mesh Mid Tower Kasa PSU YOK - Ucuzbudur
Güç Kaynağı : FSP 500w 80+ Aktif Pfc | Trendyol
Monitör : LG 22" 22MK400H-B 1ms 75Hz HDMI D-Sub FreeSync LED | En Ucuzu Akakçe

Fiyat : "5.194" TL

"Siteler güvenilirdir, kalitesiz siteleri önermiyorum."

Nasıl olmuş @MisakiTaro, itirazınız var mı bir parçaya? Aynı şekilde benim de önerim yanına 1 TB HDD alınmasıdır.

@Çınar Velit sizi de kırmayıp 500W kaliteli PSU da ekledim.
Elinize sağlık hocam. Bu saatte niye uyanıksınız bilmiyorum ama. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı