5000TL ofis için kasa toplama

peki bu bileşenleri alıp yaptırmam bana ne kadara mal olur
Yarına kalmadan alacağım nihayi karar nedir arkadaşlar.
@The Ruh hastasi attığınız kasaya gerçekten gerek yok ve zaten doğru düzgün hava almayan bir model o. Anakart olarak da S2H daha iyi zaten.

Son nihai kararımız nedir acaba ne yapayımm
@The Ruh hastasi attığınız kasaya gerçekten gerek yok ve zaten doğru düzgün hava almayan bir model o. Anakart olarak da S2H daha iyi zaten.
BÜTÇEMİ ÇOK AŞAMAYACAĞIM İÇİN BUNLAR UYGUN GELDİ GİBİ PEKİ SSD YERİNE DAHA UYGUN Bİ HDD ALIRSAM İŞİMİ ENGELLER Mİ ?

Son düzenleme:
Peki bu bileşenleri alıp yaptırmam bana ne kadara mal olur.
Yarına kalmadan alacağım nihayi karar nedir arkadaşlar.

Son nihai kararımız nedir acaba ne yapayımm.

Bütçemi çok aşamayacağım için bunlar uygun geldi gibi peki SSD yerine daha uygun bir HDD alırsam işimi engeller mi?

Hocam Windows'u HDD'ye kurmak Çin işkencesi. 120GB SSD 1 TB HDD alın en kötü.
Windows uda SSD'ye kurun.

Ben de ban yedim bu yüzden yazamadım bütçemi aştığı için alamadım yeniden 5000 civarı kasası da her şeyi dahil yeniden yardımcı olabilir misiniz 1TB depolamalı.
O zaman 5000 TL'yi 1 lira bile aşamayacak durumdaysanız mecburen 3000G'li bir sistem alacaksınız:

Kasa olarak da ucuz istiyorsanız bu ikiliyi alabilirsiniz ama kasanın önünde USB 3.0 girişi bile yok galiba.

Bence bunu almaya çalışın:

Bende ban yedim bu yüzden yazamadım bütçemi aştığı için alamadım yeniden 5000 civarı kasası da her şeyi dahil yeniden yardımcı olabilir misiniz 1TB

O zaman 5000 TL'yi 1 lira bile aşamayacak durumdaysanız mecburen 3000G'li bir sistem alacaksınız:

Kasa olarak da ucuz istiyorsanız bu ikiliyi alabilirsiniz ama kasanın önünde USB 3.0 girişi bile yok galiba.

Peki 16 GB RAM almak yerine Sinerji de ki şu işlemciyi almak nasıl olur?
AMD Ryzen 5 Pro 3350G 3.6 GHz 4 çekirdek 6MB AM4 12nm işlemci(tray, fansız)2662, 95 TL

Sanırım son kararla bütçemi 5600'e maksimum çok zorlarsak 5800'a çıkardım bu fiyata önerileriniz nelerdir kusura bakmayın çok soru soruyorum.

Son düzenleme:
Peki 16 GB RAM almak yerine Sinerji de ki şu işlemciyi almak nasıl olur?
AMD Ryzen 5 Pro 3350G 3.6 GHz 4 Çekirdek 6MB AM4 12nm İşlemci(Tray, Fansız)2662, 95 TL

Sanırım son kararla bütçemi 5800 ' e maksimum çok zorlarsak 6 'a çıkardım bu fiyata önerileriniz nelerdir kusura bakmayın çok soru soruyorum.
O zaman işte geçenki attıklarımı almanız daha iyi yani 4650G işlemciyi.

Bütçe yeterse 2 adet almak iyi olur, eğer yetmezse şimdilik 1 tane alın ileride 1 tane daha aynısından alırsınız:

O zaman işte geçenki attıklarımı almanız daha iyi yani 4650G işlemciyi.

Bütçe yeterse 2 adet almak iyi olur, eğer yetmezse şimdilik 1 tane alın ileride 1 tane daha aynısından alırsınız:

Peki bana anakartta B450HM S2H gibi bir modeli öneriyolardı hangisi daha iyidir.
Peki bana anakartta B450HM S2H gibi bir modeli öneriyolardı hangisi daha iyidir.

Ffiyatı minimumda tutmamız daha faydalı olacak az aönce attığınız 400W'lık PSU'yu alsam sorun çıkar mı?

Onda direkt çalışmama ihtimali var 4650G'nin. Bundan dolayı 500 serisi bir anakart öneriyorum.

Bu arada kaç gündür size kasa toplamaya çalışıyoruz ama hiç aklıma gelmedi :D Ben de bir kasa satmaya çalışıyorum, Ryzen 3600X işlemcili. Bu topladığımız sistemden çok daha iyi performans verir renderda ayrıca 16 RAM 500 SSD var. İlgilenirseniz, sadece ekran kartı yok, ucuz bir ekran kartı alıp kullanabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı