5000TL tablet + telefon önerisi

ELDRITCH09

Decapat
Daha fazla  
5000TL civarına telefon+tablet alacağım, ne önerirsiniz? Telefonda günlük kullanım ve ara sıra oyun, tablette ise video izleme. Aklımda 2 seçenek var:

(Sıfır) P40 Lite + (sıfır) Matepad 10.4.
(2. el 15ay garantili) P40Lite vs (sıfır) iPad 8.
Ne kadar yasal olmasa da tablette YouTube Vanced tarzı uygulamalar kullanmak istiyorum, ondan dolayı Apple'a biraz uzak bakıyorum.

5000TL civarına telefon+tablet alacağım, ne önerirsiniz? Telefonda günlük kullanım ve ara sıra oyun, tablette ise video izleme. Aklımda 2 seçenek var:

(Sıfır) P40 Lite + (sıfır) matepad 10.4.
(2. el 15ay garantili) P40Lite vs (sıfır) iPad 8.
Ne kadar yasal olmasa da tablette YouTube vanced tarzı uygulamalar kullanmak istiyorum, ondan dolayı Apple'a biraz uzak bakıyorum.

Hocam 5000 TL bütçe 2500-2500 şeklinde mi?

Yani telefon bütçesi ne kadar?

Bence Tab A7 ve Galaxy M51 ikilisini almalısınız. Daha iyi olur.

M51 istemezseniz reno 4 de alınabilir.

Huawei almanızı önermem.

Bence Tab A7 ve Galaxy M51 ikilisini almalısınız. Daha iyi olur.

M51 istemezseniz reno 4 de alınabilir.

Huawei almanızı önermem.

Neden Huawei önermezsiniz alan herkes çok memnun almayanlar da genelde önermiyor. Google servisleri olmadığı için gereksiz yer, RAM ve işlemci harcamıyor o yüzden daha az kasıyor. Marka her yıl 50 tane telefon çıkarmıyor. İşlemcisi attığınız iki cihazdan da iyi. Kullananlara sorduğumda Google servislerini aratmadıklarını söylüyorlar.

Neden Huawei önermezsiniz alan herkes çok memnun almayanlar da genelde önermiyor. Google servisleri olmadığı için gereksiz yer, RAM ve işlemci harcamıyor o yüzden daha az kasıyor. Marka her yıl 50 tane telefon çıkarmıyor. İşlemcisi attığınız iki cihazdan da iyi. Kullananlara sorduğumda Google servislerini aratmadıklarını söylüyorlar.

Kalitesine bir şey söylediğim yok zaten. Google servisleri sıkıntı hocam. Size kalmış bir şey. M51, P40 Lite'dan daha iyi olduğu için önerdim. Sadece video izleyeceğiniz için Tab A7 önerdim.

Kalitesine bir şey söylediğim yok zaten. Google servisleri sıkıntı hocam. Size kalmış bir şey. M51, P40 Lite'dan daha iyi olduğu için önerdim. Sadece video izleyeceğiniz için Tab A7 önerdim.

M51'in ekranı daha iyi bataryası gereksiz daha iyi fakat arada çok fiyat farkı var ve ben telefonu 2 yılda bir değiştiririm ama tableti ömürlük alacağım. Bir de ben telefona YouTube vanced kursam Phone clone ile Apple'a atsam çalışır mi? Bir de başlıktakilerden hangisi daha mantıklı?

M51'in ekranı daha iyi bataryası gereksiz daha iyi fakat arada çok fiyat farkı var ve ben telefonu 2 yılda bir değiştiririm ama tableti ömürlük alacağım. Bir de ben telefona YouTube vanced kursam Phone clone ile Apple'a atsam çalışır mi?

Sanmam, Jailbreak ile belki ama normal şartlarda çalışacağını düşünmüyorum. YouTube kullanılabilir iPad de.

Tableti uzun ömürlü kullanacağınız için ikinci seçenek daha iyi.

Sanmam, Jailbreak ile belki ama normal şartlarda çalışacağını düşünmüyorum. YouTube kullanılabilir iPad de.

Tableti uzun ömürlü kullanacağınız için ikinci seçenek daha iyi.

Bende öyle düşünmüştüm artık ne yapalım ya reklam izleyeceğiz ya da para vereceğiz neyse teşekkür ederim iyi günler.

Huawei hizmetleri de bulunuyor, yer olayını bilmiyorum ama Google hizmetleri yok, batarya daha uzun gider diye bir düşünceniz olmazsın. YouTube'da SDN'nin Huawei P40 Lite batarya karşılaştırmasını izleyebilirsiniz. İki cihazın da oyunda alacağı FPS değerleri aynı sayılır, işlemci olarak öyle uçurum bir fark yok. Bütçeniz artarsa Samsung Galaxy A52 ve Samsung Galaxy Tab A7 tavsiye ederim. Bütçeniz artmaza qGhost'un dediği gibi Samsung Galaxy M51 veya Oppo Reno 4 almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı