5000TL telefon önerisi

• Konuyu başlatan DKB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 271
Bütçe
5000

DKB

Hectopat
Daha fazla  
Üst sınır 5.000TL. Beni uzun götürecek bir telefon olmalı. Kamerası gram umurumda değil. Oyun için aşırı yüksek performansa gerek yok ama açsın oyunları. Depolamada çok önemli değil ancak münkünse en az 64 GB olsun. Şimdiden çok teşelkkürler.

Sıfır olarak Redmi Note 11 var bu bütçede ama Xiaomi'nin bazı yazılımsal sorunlarına katlanmak ya da Custom ROM atmak gerekiyor.

Samsung Galaxy A13, sizi kesinlikle o bütçede en çok götürecek telefon A13'tür. Redmi serilerinin 2 yıl güncelleme desteği oluyor ve malum, arayüzü kötü. Uzun vadede sizi hiçbir şekilde memnun etmeyecektir.

Teknoloji mağazasına gidip bir deneyin isterseniz, ne kadar kaliteli bir cihaz olduğunu anlayacaksınız.

Samsung Galaxy A13, sizi kesinlikle o bütçede en çok götürecek telefon A13'tür. Redmi serilerinin 2 yıl güncelleme desteği oluyor ve malum, arayüzü kötü. Uzun vadede sizi hiçbir şekilde memnun etmeyecektir.

Teknoloji mağazasına gidip bir deneyin isterseniz, ne kadar kaliteli bir cihaz olduğunu anlayacaksınız.

Dostum 5 - 7 k arası ne önerirsin benim de bir konum var oradan isteklerimi karşilayacak bir önerin var mı?

Geri
Yukarı