5000TL Toplama pc

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mehmet77

Hectopat
Daha fazla  
Evet başlıkta olduğu gibi 5000 tl lik sistem önerir misiniz? Arkadaşıma ait olcak ve amd tabanlı istiyor cevaplarınız bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle 5.000 tl'lik bir bütçede Amd işlemci isteyip paranızı çöpe atmak istiyorsanız buna ben vesile olmak istemiyorum. Ben Amd'yi katlayacak böyle bir sistem topladım. Ramlar Dual Channel olarak değişebilir.

Dosya Ekleri

• 5000.png
    5000.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 359
Çok sağol ama neden amd çöp olabilir ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak kardeşim. Öncelikle Amd'nin ekran kartlarına bir lafım yok. İşlemci olarak Amd'nin Fx 6300'ün üstü alınmamamlı. Hem çekirdek başına performans olarak hem çektiği güç olarak Amd çok dengesiz. Amd'nin bir modeline vereceğiniz para ile daha fazla performans alıp daha az enerji çekecek bir işlemci almak varken ben Amd işlemci önermem.

Amd genelde 2000tl altı olan sistemler için önerilir oyun için intel.

Böyle bütçeli sisteme AMD işlemci almak çok mantıksız olur. @JaroxJamaica topladığı sistemi alabilirsiniz ama anakart biraz fazla olmuş.

Böyle bütçeli sisteme AMD işlemci almak çok mantıksız olur. @JaroxJamaica topladığı sistemi alabilirsiniz ama anakart biraz fazla olmuş.
5.000 tl'ye ne koyacağımı bilemedim. Ana bileşenleri koyduktan sonra o kadar fazla bütçe artıyorki. :) Bence 5.000 tl çok fazla bir oyun sistemi için.

@JaroxJamaica Dikkat ettim anakarta bütçe bayağı fazla kaldı herhalde sende gaza geldin :) Anakartı düşürüp güzel ses sistemi klavye mouse falanda alınabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı