5000TL TV önerisi

Yusufhecnopat

Hectopat
Arkadaşlar maksimum 5000TL bir bütçem var güzel televziyon arıyorum ne önerebiliriniz? YouTube'a girerken donmayan Disney Netflix gibi sitelere de. Ve axen diye bir televziyon gördüm 5100 TL 4K var diyor sizce nasıl ve 5K naın altındada axen diye bir marka sizce nasıl bir marka.

Ya da büyük ekran bir televizyon alıp TV Stick'de alabilirsin.

Arkadaşlar maksimum 5000TL bir bütçem var güzel televziyon arıyorum ne önerebiliriniz? YouTube'a girerken donmayan Disney Netflix gibi sitelere de. Ve axen diye bir televziyon gördüm 5100 TL 4K var diyor sizce nasıl ve 5K naın altındada axen diye bir marka sizce nasıl bir marka.
Vallaha Axen'in panelinin gözü yormadığını duymuştum. Ancak TR'de çok bilinen bir marka değil garanti açısından. Grundig vb. markalara bakmanızı öneririm. Ha illaki televizyon bazı programlarda kasar. Ondan dolayı 4K televizyon, 1K android box ya da Mi Stick almanızı öneririm.

Ya da büyük ekran bir televizyon alıp TV Stick'de alabilirsin.

Hocam bütçenin biraz üstünde gibi altındada öneri yaar mısınız acaba axen diye markalar forum onlar nasıl sizce.

Vallaha Axen'in panelinin gözü yormadığını duymuştum. Ancak TR'de çok bilinen bir marka değil garanti açısından. Grundig vb. markalara bakmanızı öneririm. Ha illaki televizyon bazı programlarda kasar. Ondan dolayı 4K televizyon, 1K Android box ya da Mi Stick almanızı öneririm.

Hocam link atabilir misiniz ben axen 4K bir televziyon buldum akacede 5100 4K desteği var bakabilirsiniz acaba.

@taktaktak

Geri
Yukarı