5000TL'ye A10 7850K Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim. Duruma göre düşüneceğim. Ama şu anda hoşuma giden tek şey kaveri. Ekran kartını gtx 780 ile değişebilirim. Ya da asus hd 7990. Duruma göre düşünmem lazım. Bir aldım mı 2-3 ay götürmesi lazım neticede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi Gözümde Diyorum Zaten Zaman zaman Değişebiliyor Zaman zaman Bilgisayarlarımda bende Intel Ve nVidia Kullandım Ama Malesef Benim Tek Düşüncem Pahalı Olması Bu Konudaki Amd Bu Beklentileri zaten Fazlasıyla Karşılayabilmekte Ama Genede Teşekkür Ederim Şu An Elimde 7 Bin Tl Kadar Para Var 5 Bin Tlye Ulaşırsa Gene Pc Toplamayı Düşünüyorum Malum Teknoloji sürekli Değişiyor :)

Yani kardeşim. İmzamda ki sistemle bende render yapıyorum. Gayet hızlı bence. Arkadaşın Core i7 4820K işlemcisiyle kapıştırıyoruz bazen geyik olsun diye. Örneğin: i7 4820k 1 frameyi 10 saniyede renderliyorsa fx 8150 17 saniyede renderliyor(Mesela). Sonuçta renderliyor :D Ayrıca CryEngine 3.0 kullanıyorum ben bu sistemle. İlla intel almana gerek yok. Ama dediğim gibi sadece renderle uğraşan ve zamanı çok önemli olan insan intel almalı. Zamanım çok, ben beklerim dersen amd'de de iş yapar.

O kadar bütçen varsa niye Amd sistem toplayasın? Burak'ın topladığı sistemde işlemciyi 4770K yap. Gerisi iyi. Bütçeni aşmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı